Wszystko o:

allium

Cebula, czosnek, por: najlepsi przyjaciele w sezonie infekcji?

Zniechęcają do całowania, brzydko pachną, fatalnie smakują solo, czasem zmuszają do płaczu... Białe warzywa, czyli samo zdrowie.

Nowalijki: samo zdrowie?

Sztucznie pędzone, mniej odżywcze. Bez smaku, bo nie dojrzewały w słońcu - przekonują ich wrogowie. Pyszne, pachnące, cieszą oczy - zapewniają zwolennicy nowalijek. Prawda, jak zwykle, gdzieś po środku. Wczesne wiosenne warzywa są lepsze i gorsze. Na które postawić? Co siedzi w sprzedawanej obecnie młodej rzodkiewce, szczypiorku czy sałacie? Lepsza rzeżucha czy natka pietruszki? Sprawdź!

Homeopatia

Homeopatia

organizm i wywołał chorobę, w małej dawce może być czynnikiem, który tę chorobę będzie leczył. Działanie homeopatii można obrazowo przedstawić na przykładzie leku przygotowywanego z cebuli, czyli Allium Cepa. Kiedy kroimy cebulę, wcześniej czy później każdy z nas odczuje łzawienie, drażniącą wydzielinę z

Zobacz wideo

(Allium)...

gadupa napisała: > Umyslowo? ------------------------ Ja spożywam czosnek...(Allium) -- Jaki rozkaz przekazuje nam na sztandarach rewolucji profil czwarty? - Pod sztandarem rewolucji wzmacniać warty! Wzmocnić warty u wszystkich bram!

Allium sativum

Moje pytanie brzmi: czy na tym forum wolno pisać chociaż o czosnku, żeby nie być posądzony o nienawiść do Żydów. -- http://i41.tinypic.com/2j19z4g.jpg Doktorze bolą mnie implanty, które pan wstawił. A nie mówiłem, że będą jak prawdziwe!

allium & len

a tu rozne kolorki mniejszego rodzaju allium oraz klasyczny len, czerwony jeszcze nie rozkwitly...posiedze, poczekam...;)

Czosnek (Allium sativum)

Na temat dobroczynnego działania czosnku musze przyznać, że wiedziałam dużo ale jak się okazało nie wszystko. Zaskoczyła mnie informacja, że zmniejsza bóle miesiączkowe, a wiele z nas ma takie problemy. Właśnie w związku z tym tematem znalazłam tą strone.

allium & clematis

. na pierwszych zdjeciach Allium ozdobne, ktore pierwszy rok u mnie zawitalo. roslinka jest wysoka, jedna musialam podeprzec (jak widac na zdjeciu), dopiero sie rozwija, sama jeszcze nie wiem jak bedzie w pelnym rozkwicie wygladac ale kwiatuszki juz teraz sa bardzo interesujace ;) na koncu

ws. allium cepa

Za poradą forumowiczek kupiłam ten lek na katar. Tylko nie wiem jak go stosować, jest informacja, że ściśle wg. wskazań lekarza. Czy ktoś może mi podpowiedzieć? Dziecko ma 21 miesięcy.

Re: Allium

Nie zrozumiałem 1. pytania - pardon. Rzadziej (mniej) wysiewać, nie przerzedzać siewów - szkoła oszczędnościowa (dla krzyża). Choć nie ma czego przed końcem zbiorów do garnka włożyć... Na ubogiej glebie produkcja cebuli - sianki wymaga samozaparcia. Sadzę dymkę...

Przeczytaj więcej o zdrowiu:

Ból pleców

Powiedz, gdzie i jak boli, podpowiemy, dlaczego

Naturalne dopalacze

Dodają energii, przywracają świeżość umysłu, usuwają zmęczenie

10 zawodów

które najczęściej prowadzą do depresji. Strzeż się!