Wszystko o:

ból podbrzusza

Ból podbrzusza

Ból podbrzusza umiejscowiony jest w dolnej części brzucha. Na ból podbrzusza częściej uskarżają się kobiety niż mężczyźni. Nieraz jest on objawem naturalnym, ale może być również sygnałem problemów ze zdrowiem. Ból podbrzusza może mieć wiele przyczyn, ale najczęstsze z nich to:

eska

BÓL PODBRZUSZA - znajdź przyczynę

BÓL PODBRZUSZA - znajdź przyczynę

Chociaż na ból podbrzusza częściej uskarżają się kobiety, dopada także mężczyzn. Zarówno u pań, jak i panów, bywa niejednokrotnie objawem naturalnym, ale również sygnałem problemów ze zdrowiem. Warto wiedzieć, że nawet na ból fizjologiczny, związany z trybem życia czy biologią, są skuteczne sposoby.

Ból podbrzusza

Od 2 tygodni mam bóle podbrzusza - przeszywającego, ale chwile i mija. Czuję, jakbym miała coś w tym brzuchu. Biorę Nospę i piję herbatkę na jelita. Co się dzieje?

Ból podbrzusza - lewa strona

Mój problem to ból w okolicach podbrzusza z lewej strony. On jest bardziej wyrazisty kłujący, podczas kaszlu nasilający się. Ból ten odczuwam od 3 dni boli cale podbrzusze od lewej do prawej strony z tym ze lewa strona bardziej. Odczuwam też pieczenie w podbrzuszu, w pozycji siedzącej jest mniej odczuwalny. Mam trudność z dokładnym zlokalizowaniem tego bólu, ponieważ jest on na całej powierzchni podbrzusza i krzyżu.

Ból i kłucie podbrzusza

Od redakcji: W naszej ocenie odpowiedź na to pytanie można już znaleźć w serwisie pod hasłem ból podbrzusza i ból brzucha, szczególnie w tekście Ból podbrzusza - znajdź przyczynę i Ból brzucha - powiedz gdzie i jak boli oraz puli pytań w dziale Porady serwisu Zdrowie.gazeta.pl. Przypominamy też

Ból podbrzusza w ciąży

Odpowiada lekarz Marek Wolski: Proszę zgłosić się do ginekologa. Pani objawy mogą oznaczać wiele rzeczy - od zakażenia układu moczowego, po ucisk rosnącej macicy na struktury miednicy, a także patologię ciąży.

Bóle podbrzusza

Odpowiada lekarz Marek Wolski: Objawy, które Pani opisuje mogą być obecne zarówno w zapaleniu przydatków jak i endometriozie, a także zakażeniu układu moczowego. Jako, że obecnie lekarz będzie mógł wykonać pełne badanie wewnętrzne, sugeruję zgłoszenie się do ginekologa celem wykonania pełnej diagno

Ból podbrzusza, pachwin i czasem jądra

Odpowiada lekarz Łukasz Fus: Jeżeli ból dotyczy jądra, powinien Pan skonsultować się z urologiem. Chorobami, które mogą powodować dolegliwości bólowe tej okolicy są m.in. stany zapalne, żylaki powrózka nasiennego, niepełny skręt jądra, wodniaki lub guzy jądra. Sugeruję, aby do czasu wykluczenia

Seks analny, a bóle podbrzusza

Odpowiada lekarz Magdalena Zemlak: Objawy mogą wskazywać na zakażenie układu moczowego. W celu rozpoznania należy wykonać badanie ogólne moczu oraz w przypadku stwierdzenia nieprawidłowego wyniku (liczne leukocyty oraz bakterie) - posiew.

Ból jajnika: przyczyny, objawy

Ból jajnika: przyczyny, objawy

pachną. Kłujący i ostry ból w podbrzuszu, a do tego problem z wypróżnianiem oraz ciągłe uczucie ucisku na pęcherz to symptomy torbieli na jajnikach . Endometrioza , czyli przemieszczanie się błony śluzowej poza błonę śluzową macicy objawia się natomiast bólem jajników, ale niezbyt charakterystycznym

Dlaczego bolą jajniki? Przyczyny i objawy bólu jajników

Dlaczego bolą jajniki? Przyczyny i objawy bólu jajników

Ból jajników – objawy Nie każdy ból w okolicach podbrzusza to ból jajników. Jajniki kształtem przypominają małe jajka. Ich rozmiary są niewielkie. Każdy jajnik mierzy 5x3x1 cm. Te malutkie narządy umieszczone są po dwóch stronach podbrzusza (wyróżniamy lewy i prawy jajnik). Ich zadaniem jest

ból podbrzusza

Witam!! Czy jest możliwe, aby na kilka dni po zapłodnieniu bolało podbrzusze tak jak na miesiączkę, a mimo to byłoby to związane z ciążą? Spóźnia mi się miesiączka i od dwóch dni odczuwam bóle podbrzusza. Czy któraś z Was tak miała, a później okazywało się, że będzie dzidziuś?

ból podbrzusza

do końca nie wiem czy jestem w ciąży , 2 dni spóźnia mi się @ , robiłam dwa testy wyszły negatywnie i często odczuwam ból podbrzusza, taki tępy ból czy to jakaś oznaka ciąży ?

ból podbrzusza

Witam wszystkie mamusie. Mam pytanie,cykle mam 31, ostatni 32 dniowe,dzisiaj boli mnie podbrzusze, czy to może być na owulacje? Ostatnio u siebie nie mogę zauważyć śluzu takiego na owulację, więc pytam czy ten ból może być właśnie na owulacje.

ból podbrzusza

zawsze przed @ bolał mnie jajnik, od kilku dni boli mnie podbrzusze, dzisiaj mam 30 dc i powinnam i wczoraj powinnam dostać @, robiłam test-wynik negatywny, hmm co o tym myśleć, mojego lekarza chwilowo nie ma, ale moze na wizytę za wcześnie.

ból podbrzusza

Witam, karmię synka od 13 miesięcy, niestety od kilku dni gdy karmię wieczorem boli mnie podbrzusze oraz jajniki, Do tej pory nie miałam jeszcze miesiączki czy są to może oznaki owulacji? czy powinnam się martwic?

ból podbrzusza

Od 3 dni czuję lekki ból z lewej strony podbrzusza, nie wiem czym to jest spowodowane. Może to tylko wzdęcia. Nie wymiotuję, nie krwawię mam delikatne nudności. ból pojawia sie czasem. Tez tak miałyście? -- RADIO PODLASIE

Ból podbrzusza

Test robiłam dwa razy, za kazdym razem wynik negatywny. Od jakiegoś czasu boli mnie podbrzusze, czy wiecie jaka moze być tego przyczyna?

ból podbrzusza

Hej dziewczyny :-) Dziś 15dc, jestem po clo, pęcherzyk rośnie. Boli mnie tylko dzisiaj podbrzusze. Czy to coś normalnego?

ból podbrzusza.

tygodniu ciązy.Podczas chodzenia czuje się jakbym nosila spory ciężar a w dodatku kłujący i sprawiający mi ból.Na dodatek od tygodnia pojawia się biala wydzielina przypominająca białko z jajka.Nie wiem co mam o tym mysleć.Moze Wy mi cos podpowiecie.Buziaki.pozdrawiam cieplutko.

Ból podbrzusza

Boli mnie od 2 dni podbrzusze. Jestem w 17 tyg. ciąży. Ból promieniuje do ud. Zrobiłam badanie moczu, bo myślałam,że to może zapalenie pęcherza ale wynik jest ok. Czy na tym etapie ciąży to normalne, czy może zgłosić się do szpitala (jest sobota). Leżenie nie pomga w ogóle. Wczoraj pomogła