Wszystko o:

choroba żabka

Małgorzata Skorupa

Pływanie - poczuj się jak w stanie nieważkości

Pływanie - poczuj się jak w stanie nieważkości

Astronauci mówią, że spośród ziemskich doświadczeń pływanie w największym stopniu przypomina stan przebywania w przestrzeni kosmicznej. Być może ze względu na to, że ciężar ciała, który odczuwamy w wodzie jest nawet 10 razy mniejszy od rzeczywistego. Jak ta aktywność wpływa na nasze zdrowie, nastrój i ogólną formę?

W starym piecu diabeł pali

'Nie zawsze jest to może dziki seks z tysiącem pozycji kilka razy dziennie (choć i taki się zdarza). Więcej w nim ciepła, bliskości. Czy wie pani, że kobieta może trzymać ukochanego mężczyznę za rękę i mieć orgazm'? - rozmowa z Violettą Skrzypulec, seksuolożką

Aktywność fizyczna jest zdrowa! Czy wiesz dlaczego?

Aktywność fizyczna jest niezbędna do prawidłowego działania procesów metabolicznych oraz fizjologicznych. Rezygnacja z ruchu to często prosta droga do cukrzycy, otyłości, chorób serca oraz układu krążenia, a także zmian w obrębie kręgosłupa czy stawów.

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Zapytaj użytkowników

Ucz się i pracuj, a garb Ci sam wyrośnie

.jpg wejście do "żabki" poniżej: http://i67.tinypic.com/w7h10i.jpg Oczywiście istnieje też "kontr- legenda" już nie tak romantyczna jak przedstawiona. "Przyziemni" interpretatorzy uważają, iż żabka obejmuje czaszkę w geście ostrzeżenia żaków przed... rozwiązłością. W tamtych czasach choroby weneryczne nie

Bardzo śmieszne

Na pływaniu lepiej. Dzieci nie mam, bo prawdodobnie byłyby obciążone ciężkimi chorobami, występującymi w rodzinie. Bardzo zabawne? Potrafię wyguglać, jak wygląda maska do pływania. Nie rozumiem tylko, do czego służy. Samodzielnie nauczyłam się pływać żabką (co mi zresztą szkodzi na kręgosłup) i

Re: Costa Pacifica

Lubię pływać , ale sam , bez żadnej pomocy najlepiej żabką .. Chorobę lokomocyjną , karuzelową i morską mam :)

A tutaj LIST

www.nazdrowie.pl/petycja-choroby-nerwowo-miesniowe -- Moja najkochańsza żabka - Łukaszek Moja Żaba mój suwaczek

Re: Mieszkam z kosmitą.

Masz duże oczy?Żabki to boskie stworzenia-tak mówił nasz przyjaciel etnograf.Ponoć one towarzyszyły Chrystusowi gdy się zamyślił nocą tuż przed ukrzyżowaniem. Moja matka nazywa moją dolegliwość-choroba chrystusowa,nie wiem dlaczego.

Re: Oj pracowo dziś, ale kawusię podaję:)

Nie jest dobrze, oprócz m wszyscy chorzy, gorączkuję cały czas, u Basi też poprawy nie ma, wczoraj dołączył w chorobie do nas Maciek, już zaczynam mieć serdecznie dosyć tego stanu. Idę się położyć, zdrowia Wam życzę, szczególnie Przodownikowi Pracy - Ani Żabce:)

Re: coś się czai

Żabka, bo choroba chorobą, ale przed sobą się nie ucieknie... Afekt - ten patologicznie zmienny - można regulować lekami, ale emocji nim NIE wyregulujesz... Lęki niestety trzeba z człowieka wytoczyć, nazwać, obejrzeć... i iść dalej. -- Ad maiorem interpret(ation)is gloriam :)

Re: "Bo w zyciu nie chodzi o to zeby byc idealnym

jutrze, na pojutrze i na czwartku. Szykuj się do walki i ani na chwilę nie zapominaj, co nieprzyjemnego masz w planach. Po trzecie - pamiętaj o chorobach i śmierci. Wiesz przecież, że nic nie trwa wiecznie. Nawet jeśli teraz jest w miarę dobrze (choć pewnie nie jest), w każdej chwili może spotkać cię

Re: Ksiądz aresztowany za posiadanie pornografii

sobie może lepiej poprzenoś żabki z jednej strony na drugą 17 stycznia. tam może się dogadasz z równie chorymi ludźmi jak ty. Tam mają obsesję na jednym pounkcie ty na drugim. Ogólnie łączą was dwie sprawy- wszyscy nie macie co tak na prawdę robić i dwa - choroba. Bo przecież nie jest to normalne.

Przeczytaj więcej o zdrowiu:

Ból pleców

Powiedz, gdzie i jak boli, podpowiemy, dlaczego

Naturalne dopalacze

Dodają energii, przywracają świeżość umysłu, usuwają zmęczenie

10 zawodów

które najczęściej prowadzą do depresji. Strzeż się!