Wszystko o:

duszenie

aniaku

Przetwory owocowe i warzywne bez cukru (janginizacja). Czy to jest zdrowe?

Przetwory owocowe i warzywne bez cukru (janginizacja). Czy to jest zdrowe?

Czy przetwory owocowe i warzywne udadzą się nam bez cukru? Na czym polega janginizacja? Najprościej mówiąc: na powolnym duszeniu owoców i warzyw w ich własnym soku, z dodatkiem szczypty soli morskiej. I zapomnijcie o cukrze.

Masaż lomi lomi, czyli hawajski rytuał przejścia. Jakie przynosi efekty?

Masaż lomi lomi to gwarancja relaksu i odprężenia. Dobrze wpływa zarówno na ciało, jak i duszę. Jakie opinie panują na temat masażu lomi lomi? Ile kosztuje i gdzie możemy go wykonać?

Rydze - pyszne i bardzo odżywcze grzyby. Gdzie występują i jak je rozpoznać?

Rydz, którego pełna nazwa to mleczaj rydz, to grzyb, który jest poszukiwany przez wiele osób, ponieważ wyróżnia się wyjątkowym smakiem i aromatem. Według dużej części grzybiarzy, rydz jest jednym z najszlachetniejszych i najsmaczniejszych z grzybów występujących w polskich lasach. Można go spożywać w wersji smażonej, duszonej albo marynowanej.

Osobowość a figura - jak twoje cechy przekładają się na wagę ciała?

Osobowość a figura - jak twoje cechy przekładają się na wagę ciała?

Wyższe prawdopodobieństwo rozważnych wyborów żywieniowych Odrobina egoizmu może ułatwić ci tracenie kilogramów. Ludzie skoncentrowani na sobie stawiają siebie samego i swoje dobro na pierwszym miejscu w hierarchii ważności. Najczęściej nie odpuszczą zjedzenia zdrowego posiłku czy zaplanowanych

Zdrada i zemsta, czyli fundamenty związku? Dlaczego nie umiemy dochować wierności i dlaczego chcemy odegrać się na niewiernym partnerze?

Zdrada i zemsta, czyli fundamenty związku? Dlaczego nie umiemy dochować wierności i dlaczego chcemy odegrać się na niewiernym partnerze?

Dołącz do Zdrowia na Facebooku! Jak podaje GUS w 2013 roku tylko w Polsce rozpadło się blisko 70 tysięcy małżeństw. Grubo ponad połowa respondentów za przyczynę zakończenia związku podała zdradę partnera. Z badań CBOS wynika, że co drugi Polak i co trzecia Polka mają na koncie "skok w bok"

Zapalenie lewego płuca

Odpowiada lekarz Magdalena Zemlak: Przyczyn obecnego stanu może być bardzo dużo, poczynając od zapalenia węzłów chłonnych, aż po chłoniaka. W celu dalszej diagnostyki należy zgłosić się pilnie do lekarza, który dokładnie zbada i zaleci dalsze badania.

Stres się wrzodem odciska

Stres się wrzodem odciska

- Chorobę wrzodową ma się na całe życie. Medycyna zalicza ją do schorzeń psychosomatycznych - mówi prof. dr Krzysztof Bielecki, specjalista w dziedzinie chirurgii żołądka. - Nigdy nie wiadomo, w którym momencie i w jakiej postaci zaleczony wrzód nagle się uaktywni. Krwotok z wrzodu lub jego perforac

Powikłania po zapaleniu oskrzeli?

Odpowiada lekarz Marek Wolski: Proszę zgłosić się do lekarza. Być może są to objawy nadwrażliwości oskrzeli po przejściu infekcji, jednak prawdopodobny jest również rozwój kolejnej infekcji górnych dróg oddechowych.

Napady duszącego kaszlu, katar, stany podgorączkowe

Odpowiada lekarz Łukasz Fus: Opisywane przez Panią objawy są charakterystyczne dla infekcji wirusowej górnych i dolnych dróg oddechowych (typowe są: stopniowy rozwój choroby najczęściej zaczynający się katarem, do którego dochodzi ból gardła o umiarkowanym nasileniu , kaszel i stany podgorączkowe).

duś-duś

„...Pyk, pyk, pyk z fajeczki Duś, duś, duś gołąbeczki Fajeczka, gołąbeczek, Ławeczka, ogródeczek l w kadłubku kos, to starzyka los ..." Kadłubek już rozeznałem. Ino to 'duś'... Ciekawym, czy w tym forum zadać pytanie o R22;...duś, duś", czy w zwierzęcym, a może w jakim

dusić?

miałam taki sen,było Boże ciało i byłam obok mojego rodzinnego domu,gdzie jako dziecko mieszkałam i biegł mały rudawy pies,i chyba chciał mnie ugryść (agresywny)a ja go złapałam w obronie i zaczęłam dusić by go unieszkodliwić.Co to oznacza.Bo mnie przeraza ten sen trochę.

ubrać duszę, nakarmić duszę

Autor: Jola Słoma, Mirosław Trymbulak Co myślicie o tych książkach? Czy ktos je posiada i czy warto kupic?

Duszenie.... :/

Z powodów statystycznych się pytam czy tylko ja na takich trafiam, których to kręci w łóżku czy to jednak normalne. Jak dla mnie nie :/ zwłaszcza, że jest to wcześniej nieuzgadniane. -- E chi se ne frega?

Duszone maślaki

Z cebulką. Jak je wykorzystujecie? Ja robię: sos jajecznicę, tartę. Ponieważ mam cały wielki gar takich maślaków, jak zwykle mrożę poporcjowane. I zastanawiam się, jak je jeszcze wykorzystać (potem). Macie inne pomysły?

duszone mięso

witam , mój syn niedługo skończy 11 miesięcy, chciałabym żeby jadł już z nami obiady i mam pytanie czy mogę podać mu duszone mięso? Np. bitki z inyka, kurczaka, wowołwiny. Najpierw szybko podsmażam na rzepakowym albo oliwie z oliwek, potem zalewam wodą/bulionem i duszę czsto tez z warzywami pod

duszenie mięsa

Mam pytanie, czy mięso do duszenia trzeba koniecznie najpierw obsmażać? Bo zawsze tak robiłam, a potem podlewałam wodą i dusiłam. Ale chciałabym to zmienić i spróbować nie obsmażać, tylko zamarynować, podlać wodą (chyba gorącą, co?) i dodać warzywa i niech się to dusi do miękkości. Macie jakieś

duszona kapusta

jej, jak udusić kapuste? ma byc cieniutko pokrojona? czym przyprawić w czym dusić i jak długo, prooosze