Wszystko o:

internista

eska

Internista

Internista

Zazwyczaj właśnie lekarzem internistą w dorosłym życiu widujemy się najczęściej: przecież to lekarz pierwszego kontaktu, zajmujący się leczeniem chorób wewnętrznych: najbardziej popularnych, powszechnych.

Polka na badaniach

Nasze rodaczki nie lubią się badać. Co piąta Polka nie robi żadnych badań, 40 proc. nie chodzi do ginekologa, a cytologię w ciągu ostatniego roku wykonało zaledwie 17 proc. kobiet w naszym kraju

BÓL STOPY: czasem to jedynie objaw odległego problemu

Najczęściej ból stopy to "tylko" skutek urazu, nawet takiego, którego nie pamiętasz. Bywa jednak spowodowany przez schorzenie odległe, pozornie niezwiązane z nogami zupełnie. Kłopoty hematologiczne, przewlekłe stany zapalne czy niedobory witamin to niektóre przyczyny. Możliwe więc, że z twoimi dolegliwościami rozprawi się internista lub specjalista inny niż ortopeda.

Ortopeda

Ortopeda

, internista i inni, czyli ABC specjalności lekarskich Dołącz do nas na Facebooku! Co drugi Polak cierpi z powodu bólu kręgosłupa. Jak mu zapobiegać?

Zobacz wideo

Internista

Czy ktoś może polecic dobrego, wszechstronnego internistę z gdyni (najlepiej Wielki Kack)

internista

Czy ktoś może polecic dobrego, wszechstronnego internistę z gdyni (najlepiej Wielki Kack)

internista

Poszukuję dobrego lekarza - internisty, najlepiej z PSK4 w Lublinie. Proszę o szczere sugestie.

internista

kochani! polećcie mi internistę z Koszalina, któremu jeszcze się chce ...:)), którego interesują dziwne reakcje organizmu pacjenta, kogoś z otwartą głową, poszukiwacza. pozdrawiam

Internista

Witam, muszę wybrać się u nas do internisty, zauważyłam że jest dwoje nowych Frączak i Kołakowska. Którego byście polecili ? Macie jakieś opinie?

internista

Witam, prośba o informację jakiegoś dobrego internisty, który przyjmuje w ramach NFZ na Woli, bede wdzieczna za info - dziękuję

internista

Bardzo proszę o namiary na sprawdzonego internistę, który przyjmuje w sobotę w gabinecie prywatnym bądź przyjeżdża do domu pacjęta. Dziękuję!

Internista

Poszukuję dobrego internisty w Szczecinie. Mieszkam tu dopiero dwa miesiące i nikogo nie znam. Możecie kogoś polecić? Z namiarami?

internista

Proszę mi polecić lekarza internistę raczej prywatnie bo przychodnie obładowane:( Poza tym na wizytę muszę iść z dwójką małych (zdrowych) dzieci więc tłok odpada. Dzięuję za szybką odpowiedź.

Internista

Witam Poszukuje dobrego internisty z trójmiasto najlepiej z Gdańska. Chodzi o interprentacje wyników i odpowiednie leczenie. Z góry dziekuje za odp. Pozdrawiam Kasia

Przeczytaj więcej o zdrowiu:

Ból pleców

Powiedz, gdzie i jak boli, podpowiemy, dlaczego

Naturalne dopalacze

Dodają energii, przywracają świeżość umysłu, usuwają zmęczenie

10 zawodów

które najczęściej prowadzą do depresji. Strzeż się!