Wszystko o:

leczenie mikroskopowe

Anna Kurek

Mikroskopowe zapalenie jelit: objawy, leczenie

Mikroskopowe zapalenie jelit: objawy, leczenie

Mikroskopowe zapalenie jelit należy do schorzeń z grupy tzw. nieswoistych chorób zapalnych o nieznanej etiologii. Występuje w dwóch postaciach: kolagenowej oraz limfocytowej i ma raczej łagodny przebieg. U co trzeciego pacjenta przechodzi samoistnie.

Kolejny lek zniknął z listy refundacyjnej. Ministerstwo Zdrowia: Potrzebna nowa ocena skuteczności

Cortiment MMX (budezonid) jest lekiem rekomendowanym w Europie w leczeniu mikroskopowego zapalenia jelita grubego. Gdy zniknął z najnowszej listy refundacyjnej w Polsce, chorzy i ich lekarze łudzili się, że to łatwe do wyjaśnienia nieporozumienie. Odpowiedź z Ministerstwa Zdrowia, którą dostaliśmy, pokazuje, że to nie jest przypadek.

Dysplazja szyjki macicy: przyczyny, objawy, leczenie

Dysplazja szyjki macicy to zmiany przedrakowe w obrębie nabłonka szyjki macicy, które można już rozpoznać w badaniu mikroskopowym. Do badań przesiewowych służy cytologia. Ale w przeciwieństwie do raka dysplazja szyjki macicy to proces odwracalny. Zmiany wewnątrz nabłonka bez odpowiedniego leczenia mogą jednak przekształcić się w raka, dlatego tak ważna jest profilaktyka.

leczenie kanałowe zęba

Czy ktoś zna dobrego stomatologa majacego mikroskopową kamerę do leczenia kanałowego zęba?

Re: dentysta leczenie kanalowe mikroskopowe - szu

Dobrze można wyleczyć zęby u dr Jolanty Gipp, ul Rajska 6 z tyłu NOT-u, nr tel: 301-28-61 wew 412, 509 052 448. Leczy świetnie, bezboleśnie, bardzo delikatna i cierpilwa osoba-szczególnie polecam cierpiącym na dentofobie.

Re: dentysta leczenie kanalowe mikroskopowe - szu

Lekarz stomatolog Daniel Kurban - endodoncja, pedodoncja. absolwent AMG. Uczestnik licznych kursów i szkoleń z zakresu periodontologii w kraju i za granicą. Ze strony www.miladent.pl Nie wiem czy Daniel Kurban zajmuje ortodoncją, ale jeślichodzi o leczenie kanałowe(endodoncja), jak

Re: dentysta leczenie kanalowe mikroskopowe - szu

Powiedziała, że nie robi? Na pewno robi Daniel Kurban - Miladent 301-02-43, powaga? Gipp powiedziała, że nie robi kanałowego?

Re: dentysta leczenie kanalowe mikroskopowe - szu

Na Szynszylowej w Jasieniu. Na pewno dobrze, ale czy tanio? nie wiem. Znam zadowolonych. -- Wszystko można ale nie wszystko wypada

Re: dentysta leczenie kanalowe mikroskopowe - szu

A jak z cenami u tego pana? Może jakaś przykładowa cena? Bo właśnie nad tym gabinetem się zastanawiam.