Wszystko o:

mikrochirurgia oka

eska

Narciarzu, przejrzyj na oczy

Narciarzu, przejrzyj na oczy

Nadeszły ferie zimowe, a wraz z nimi oblężenie polskich stoków. Gęsto, tłoczno, czasem niebezpiecznie. Zwłaszcza wtedy, gdy kiepsko widzisz, albo inni na trasie mają bardzo ograniczone pole widzenia. Czy okulary i narty rzeczywiście nie chcą chodzić w parze? Tak przynajmniej twierdzi dr Mariusz Rowiński z Centrum Mikrochirurgii Oka Laser, a zarazem zapalony narciarz.

Oczy nie lubią sylwestra

Strzelające korki od szampana, petardy, race, fajerwerki, zimne ognie... Skutki urazów, do których dochodzi podczas wystrzałowej nocy, czasem odczuwane są dopiero po kilku miesiącach, a nawet latach.

Czy operacja zaćmy jest ryzykowna?

Jest coraz mniej ryzykowna i dlatego wykonuje się ją znacznie wcześniej niż kilka lat temu.

Czy po badaniu dna oka można prowadzić samochód?

W słoneczny dzień grozi olśnienie (chwilowe oślepienie pod wpływem światła), o zmierzchu widać będzie aureole wokół świateł uniemożliwiające ocenę odległości. Dane tu przedstawione mają jedynie wartość informacyjną i nie mogą zastąpić indywidulnej porady lekarskiej.

mikrochirurgia oka

Mona friend szykuje sie na zabieg, tylko jeszcze nie wie gdzie, polecono jej www.okolaser.pl, ale chce być pewna, to pomagam jej, może macie jakies tam doswiadczenia, lub polecicie inne miejsce?

Re: mikrochirurgia oka

Mikrochirurgia strasznie się rozwinęła w przeciągu ostatnich lat. Pamiętaj, że to nie tylko specjaliści, ale również odpowiedni sprzęt - mikroskop jest konieczny do przeprowadzenia zabiegu.

Re: mikrochirurgia oka

maxan napisała: > Mona friend szykuje sie na zabieg, tylko jeszcze nie wie gdzie, polecono jej > www.okolaser.pl, ale chce być pewna, to pomagam jej, może macie jakies tam > doswiadczenia, lub polecicie inne miejsce? Nikt nie poleci Ci lepszego miejsca.Powodzenia

Re: mikrochirurgia oka

poczytaj na o2 tam dużo piszą o korekcji wzroku i dużo pozytywnego o okolaserze.Ja będę miała dopiero zabieg, więc na razie nie powiem ci nic obiektywnego.

Re: mikrochirurgia oka

jest wiele klinik w Polsce i wiele wykonuje zabiegi dobrze.Jeżeli jednak chodzi o kadrę to nie można lepiej trafić. klika lat praktyki juz jednak mają i nie można im nic zarzucić.

Re: mikrochirurgia oka

nie wiem czy można polecic klinikę i czy warto słuchać opinie na ten temat.O klasie tego typu zabiegów,świadczą jej wykonawcy.ile było zabiegów bez powikłań , ilu maja znanych specjalistów jaki mają stosunek do pacjenta i czy są rzetelni.Jak sprawdzisz te wszystkie punkty to mi napisz jak było. K

Re: mikrochirurgia oka

gnusmass napisał: > maxan napisała: > > > Mona friend szykuje sie na zabieg, tylko jeszcze nie wie gdzie, polecono > jej > > www.okolaser.pl, ale chce być pewna, to pomagam jej, może macie jakies ta > m > > doswiadczenia, lub polecicie inne miej

Re: mikrochirurgia oka

może po prostu poczytaj najpierw info na stronie okolasera a potem popytaj na forum tych co juz to przeszli.Chyba bardziej wiarygodna jest opinia forumowiczów niż ulotka reklamowa kliniki.Sporo piszą na temat zabiegów na forum o2.

Re: mikrochirurgia oka

maxan napisała: > Mona friend szykuje sie na zabieg, tylko jeszcze nie wie gdzie, polecono jej > www.okolaser.pl, ale chce być pewna, to pomagam jej, może macie jakies tam > doswiadczenia, lub polecicie inne miejsce? większość ludzi poleci ci okolaser bo to najlepsi specjaliś

Re: mikrochirurgia oka

maxan napisała: > Mona friend szykuje sie na zabieg, tylko jeszcze nie wie gdzie, polecono jej > www.okolaser.pl, ale chce być pewna, to pomagam jej, może macie jakies tam > doswiadczenia, lub polecicie inne miejsce? takie polecanie sobie lekarzy jest nieco ryzykowne.Każdemu m