Wszystko o:

nowe zęby

Zobacz najważniejsze informacje o: nowe

ap

Nowe badania. Bakteria, która powoduje choroby zębów, wpływa na rozwój raka jelita grubego

Nowe badania. Bakteria, która powoduje choroby zębów, wpływa na rozwój raka jelita grubego

Naukowcy z Columbia University College of Dental Medicine odkryli powiązanie pomiędzy bakterią, która często występuje w jamie ustnej, a rakiem jelita grubego. Ma ona przyspieszać rozwój tego nowotworu.

Nowe zęby - czy implanty wiernie naśladują naturę?

Próchnica, wypadki i urazy, to wszystko może być przyczyną utraty zębów. Jednak dzisiaj to nie wyrok, dzięki m.in. implantom. Czym tak naprawdę jest implant? Jak wygląda zabieg jego wszczepienia i czy jest on bezpieczny?

Ząb cyfrowy

Skaner 3D z obrabiarką projektują nowe zęby w kilkanaście minut, znieczulenie nie boli, a implanty są trwalsze i tańsze. Czy wizyta u dentysty to już prawie przyjemność?

nowe zęby

tzn chodzi mi o mostki Mam ubytki w dość widocznym miejscu i chciałbym je uzupełnić jakimi mostkami je uzupełnić? Nie chcę też (oczywiście:)) bardzo dużo płacić. proszę o radę

Zęby jak nowe

www.yahoo.com/_ylh=X3oDMTB1M2EzYWFoBF9TAzI3MTYxNDkEdGVzdAMwBHRtcGwDaWUtYmV0YQ--/s/183566

Ile kosztują nowe zęby ?

Jak w temacie. Chodzi mi o widełki cenowe i ceny w Polsce. Mam zęby po pierwsze krzywe, po drugie zapróchniczone i myślę, że od prostowania i leczenia lepsza będzie wymiana. Sztuczne zęby przed 30stką...może to śmieszne, ale sądzę, że praktyczne.

Implanty, twoje nowe zęby

Powoli coraz więcej osób przekonuje się do implantów, zaczynają w końcu rozumieć,że piękny uśmiech jest bardzo ważny. Implant ma tę przewagę nad mostkiem,że jego założenie nie grozi wypadaniu kolejnych zębów. Ja też zdecyduje się na implant, wybiorę do tego celu dobry gabinet dentystyczny. Coś w

Jaro ma nowe zęby!!!!!

Boski Jarosław stal sie wczoraj jeszcze bardziej boski, a to za sprawa nowej szuflady którą mu zafundowal Posat. Tez chce do baru bo mi sie szóstka zlamala!!!DDDD

Nowe zęby Trzeciaka

Jak wiadomo szarańcza żywi się roślinami, to zęby do gryzienia trawy są jak najbardziej potrzebne. No i żeby zagrać z zębem.

Zęby

moje pytanie: wiadomo, że ten materiał jest dobierany do koloru zębów i że nie wybieli się przy wybielaniu, dlatego gdybym wybieliła sobie zęby, czy byłaby taka mozliwość "odklejenia" tego starego materiału i doklejenie nowego, przypominającego kolor moich "nowych" zębów?