Wszystko o:

pozycja kolankowo łokciowa

reda

Badanie proktologiczne (per rectum)

Badanie proktologiczne (per rectum)

Badanie per rectum to jedno z podstawowych badań wykorzystywanych w ginekologii, urologii oraz proktologii. Pozwala ono ocenić m.in. długość kanału odbytu, napięcie mięśni zwieraczy oraz zawartość światła odbytnicy.

Rektoskopia - badanie endoskopowe, które pozwala ocenić stan odbytnicy

Grupa badań endoskopowych, nazywanych też wziernikowymi ma na celu ocenę funkcjonowania układu pokarmowego. Zaliczana do nich rektoskopia to badanie dolnego odcinka układu, czyli odbytnicy. Najczęściej wykonywane jest u pacjentów ze zmianami chorobowymi w obrębie odbytu oraz przy każdym jego krwawieniu.

11 pytań o penisa

Za mały, krzywy, leniwy... Obawy o stan przyrodzenia przejawiają nie tylko nastolatki, ale panowie w każdym wieku. Najczęściej nieuzasadnione, a odbierające spokojny sen i radość z seksu. Normy bywają szerokie, niewielkie odchylenia zwykle są akceptowalne lub uleczalne. Rzecz w tym, by problemy diagnozować, a ten pierwszy krok to wyzwanie największe.

Na ból kręgosłupa skarżą się często kobiety w ciąży. Czy wolno im korzystać z masażu?

bolących miejsc. W trakcie zabiegu można masować całe ciało. Również okolice lędźwiowo-krzyżowe. Ponieważ kobieta w ciąży nie może położyć się na brzuchu, masaż odbywa się wtedy w pozycji siedzącej lub tak zwanej pozycji kolankowo-łokciowej. Masażysta musi zachować ostrożność i stosować tylko bardzo

Kobiecy wytrysk: pomocne ćwiczenia

Kobiecy wytrysk: pomocne ćwiczenia

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Zapytaj użytkowników

pozycja kolankowo-łokciowa

Chciałabym spytać znawców literatury, czy oprócz medorrhinum gdzieś jeszcze pojawia się spanie w pozycji kolankowo-łokciowej?

Re: pozycja kolankowo-łokciowa

musiałam podać. Dawkę dostała w maju. A co ciekawe - nigdy nie zasypiała w pozycji kolankowo-łokciowej. Tak to jest z homeopatią. Nie dojdziesz tu na forum. Kiedyś była fajna stronka z repertorium po polsku, ale już jej nie ma. Tam by można było sprawdzić.

pozycja...

kolankowo-łokciowa zwana Pozycją Zasadniczą Macro zapewnia niezwykle intymny kontakt fotografa z fotografowanym obiektem:-)Nawet jak rzecz cała odbywa się na placu przed kościołem i fotograf wyglada na ortodoksyjnego pątnika:-) --

Re: pamietacie jaka "zastosowaliscie" pozycje...

polecamy łokciowo-kolankową --- podobno najlepsza i przyda sie potem do porodu ;o) pozdrowionka

Re: Jakie pozycje lubicie???

Zdecydowanie - od tyłu - "kolankowo - łokciowa" ;-) mhhhm, jeszcze jak mój partner mocno trzyma mnie za biodra lub w talii - pycha!

Przeczytaj więcej o zdrowiu:

Ból pleców

Powiedz, gdzie i jak boli, podpowiemy, dlaczego

Naturalne dopalacze

Dodają energii, przywracają świeżość umysłu, usuwają zmęczenie

10 zawodów

które najczęściej prowadzą do depresji. Strzeż się!