Wszystko o:

synonimy

materiały prasowe

Medycyna estetyczna - starsza i jeszcze bardziej wyrafinowana. W tym roku obchodzi swoje 25 - lecie!

Medycyna estetyczna - starsza i jeszcze bardziej wyrafinowana. W tym roku obchodzi swoje 25 - lecie!

Początki medycyny estetycznej w Polsce sięgają października 1993 roku. To właśnie wtedy zaczęło się budowanie tej dziedziny, która w tych czasach stała się synonimem luksusu, ale bez której z pewnością dało się obyć. Obecnie rynek zabiegów poprawiających urodę rozwija się w naszym kraju niezwykle dynamicznie, a zainteresowanie zróżnicowanymi usługami gabinetów budzi coraz większe zainteresowanie.

Hemoroidy - żylaki odbytu, choroba hemoroidalna. Leczenie chirurgiczne

Hemoroidy, zwane też czasami żylakami odbytu, guzkami krwawniczymi albo krwawnicami - są w zasadzie strukturą fizjologiczną, normalną częścią ludzkiego ciała, tak jak ręka, noga czy głowa, nie zaś chorobą. Wszystkie przytoczone powyżej nazwy tego schorzenia są synonimami, z jednym wyjątkiem. Otóż powszechnie stosowana nazwa "żylaki odbytu" nie powinna być już używana dla określenia hemoroidów - w rzeczywistości prawdziwe żylaki odbytu są odrębnym schorzeniem, dość rzadkim i występującym w zaawansowanych stadiach marskości wątroby! Pod wpływem tzw. nadciśnienia wrotnego występują wtedy rzeczywiste żylaki w obrębie całej śluzówki odbytnicy i odbytu, podobnie jak żylaki przełyku.

Infantylność - czym jest, jakie są jej rodzaje i przyczyny

Infantylność jest szerokim pojęciem, które dotyczyć może zarówno zdrowia psychicznego, fizycznego jak i upodobań seksualnych. Objawia się najczęściej niedojrzałym, dziecinnym zachowaniem osób, które ten etap w życiu mają już za sobą. Wyjaśniamy, jakie są rodzaje, przyczyny oraz objawy infantylności.

synonimy

Cześc dziewczyny, Poratujcie. Zbieram synonimy kobiecej masturbacji. Buziaczki Kasia

synonim

Witam! Znacie synonim do słówka ubezpieczyciel - Versicherer? Bardzo proszę o wszelkie sugesti i dziękuję.

Synonimy

Hej! Pilnie potrzebuje synonimów do do określenia II wojna światowa. Za odpowiedzi z góry bardzo dziękuje.

synonim

Jakiego synonimu moge uzyc dla slowa "imponderabilia"? W moim domu to slowo zylo od lat, ale czasem czuje sie niezrecznie uzywajac tego terminu w rozmowach ze znajomymi, bo , jednak nie jest zbyt popularny, jesli nie pretensjonalny...

synonim

"I pieśń na różne podzieliwszy szczepy" mam wątpliwości co do synonimu słowa "szczepy" w tym wersie. czy można zastąpić go jako gatunki ? czy może w jakiś inny sposób?

synonimy,

poszukuję najzabawniejszego dla słowa KAC, poranek Kojota, (to też kac choć nie koniecznie po alkocholu)

..............synonimy.....

WC, OO, szalet. kibel , wygódka, toaleta, ubikacja, wychodek... sroc i jak jesce, tak mi jakosi ostatnio się skojarzyło... Furt o tym W.C. W.C....i pewnie temu. A cy wiycie, ze że kozdy z nos spędzo w toalecie średnio trzy rocki swego zywobycia. A Cy wiycie , ze 17 listo