Wszystko o:

toksyna botulinowa

AG Klinik

Toksyna botulinowa

Toksyna botulinowa

Oczyszczona toksyna botulinowa (występuje pod nazwami handlowymi: Botox i Dysport) wstrzyknięta domięśniowo blokuje przewodnictwo nerwowo - mięśniowe.

Jak się nie pocić? Przegląd metod

Antyperspiranty, leki, zioła, a może zabieg lub operacja? Jakie są sposoby na nadmierne pocenie, kiedy z nich skorzystać, ile kosztują i czy bywają refundowane?

Fałszywe rozpoznanie choroby Parkinsona

Błędy diagnostyczne mogą być związane z omyłkowym uznaniem pewnych objawów za parkinsonowskie.

Leki przeciwparkinsonowskie

trudnych do leczenia dyskinez, występujących podczas leczenia preparatami lewodopy. - Aurorix i Mocloxil (moklobemid) - lek przeciwdepresyjny, przydatny w leczeniu depresji towarzyszącej ch.P., wykazuje też słabe działanie przeciw-parkinsonowskie, podobne do selegiliny. - Dysport, Botox (toksyna botulinowa

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Zapytaj użytkowników

Re: Zabieg laserowy/toksyna botulinowa

Kochana! Ciepło polecam Panią Małgorzatę Ornatowską, jestem bardzo zadowolona z zabiegu a Pani Małgorzata jest po prostu najlepsza z dotychczasowych spotkanych mi lekarzy. Możesz ją znaleźć w Bona dea w Krakowie telefon komórkowy do kliniki 602 439 555.

Re: Zabieg laserowy/toksyna botulinowa

Powiem krótko: jeśli zabieg z botoksu to tylko u Małgorzaty Ornatowskiej z Bona dea w Krakowie.Jest najlepsza i szkoli innych.Polecam.

Zabieg laserowy/toksyna botulinowa

Witam i po raz kolejny proszę o poradę. Po 2 ciążach i porodach pozostały mi 2 pamiątki w postaci szczelin odbytu. Jako, że leczenie farmakologiczne sensu już nie ma to mam w tej chwili dwie opcje: laserowe usuwanie szczeliny jako alternatywa zabiegu operacyjnego lub ostrzykiwanie toksyną

Re: Zabieg laserowy/toksyna botulinowa

ostrzykiwanie to zabieg miejscowy, to jest nieznacząca dawka dla kp nie trzeba robić przerw po znieczuleniu, jak mam jest przytomna może karmić

Re: Zabieg laserowy/toksyna botulinowa

Oczywiscie , ze mozna i sedacje, i pelne znieczulenie ogolne. Moze niech daruja ci benzodiazepiny. np midazolam, ale poza tym jak sie wybudzisz , mozesz karmic.

Re: Xeomin- nowa toksyna botulinowa

Witam, toksyna botulinowa Xeomin firmy Merz- to toksyna pozbawiona białek kompleksujących, czyli teoretycznie preparat powinien działać lepiej. Ma oczywiście wskazanie w kurczu powiek. Dystrybutorem leku jest w Polsce firma Natur Produkt Zdrovit Sp. zo.o. w Warszawie, tel. 22 569 82 00.

Xeomin- nowa toksyna botulinowa

Witam serdecznie, opiekuję się mamą która cierpi od kilku lat na tzw. blefarospazm (kurcz powiek). Słyszałam o nowym preparacie toksyny botulinowej o nazwie Xeomin. Macie jakieś informacje o jego skuteczności, cenie i dostępności w Warszawie? Pozdrawiam, makal

Przeczytaj więcej o zdrowiu:

Ból pleców

Powiedz, gdzie i jak boli, podpowiemy, dlaczego

Naturalne dopalacze

Dodają energii, przywracają świeżość umysłu, usuwają zmęczenie

10 zawodów

które najczęściej prowadzą do depresji. Strzeż się!