Wszystko o:

tran w kapsułkach czy płynie

Paulina Zduniak

Tran znów na czasie. Co o nim wiesz?

Tran znów na czasie. Co o nim wiesz?

Wspomoże w sezonie infekcji, wzmocni kości, pozytywnie wpłynie na pracę, mózgu, jakość widzenia i kondycję skóry. Nie jest jednak bez wad. Komu może zaszkodzić i jak wybrać ten najlepszy?

Licz do 12 i chudnij, czyli dieta Omega Judith Wills

Przypominamy dietę Omega, stworzoną przez znaną brytyjską specjalistkę żywienia Judith Wills. Dieta jest zdrowa i bezpieczna. Wbrew nazwie nie chodzi w niej wyłącznie o dobre tłuszcze omega. Gwarantuje utratę wagi bez głodzenia się i liczenia kalorii. W Polsce nie stała się tak modna jak wiele innych, zdecydowanie mniej rozsądnych. A może warto?

Preparaty multiwitaminowe

Witaminy i związki mineralne wpływają na nasze zdrowie, a co za tym idzie na jakość i długość życia. Ich niedobór powoduje nie tylko dolegliwości somatyczne, ale też wpływa niekorzystnie na zdrowie psychiczne. Witaminy i związki mineralne wpływają na nasze zdrowie, a co za tym idzie na jakość i długość życia. Ich niedobór powoduje nie tylko dolegliwości somatyczne, ale też wpływa niekorzystnie na zdrowie psychiczne.

Dlaczego warto jeść ryby? Bo to źródło zdrowia

Dlaczego warto jeść ryby? Bo to źródło zdrowia

(przypadłość zaledwie 5-7 proc. społeczeństwa), powinny sięgnąć po suplementy diety w postaci tranu w płynie czy kapsułkach. Tran, czyli naturalny olej z wątroby dorsza lub innych ryb, dziś już nie odstrasza smakiem, bo dodaje się do niego substancje smakowe. Godny polecenia jest zwłaszcza tran z północy. W

Cała prawda o grypie 2009/2010 i pandemii

, czy grypa pandemiczna A/H1N1v jest groźniejsza od grypy sezonowej, ponieważ w różnych regionach świata śmiertelność jest różna: w Europie waha się w granicach 0,1-1%, w Ameryce Południowej sięga 0,7 lub 1%, a w Stanach Zjednoczonych 0,5-1%. Wydaje się, że śmiertelność może być podobna lub tylko nieco

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Zapytaj użytkowników

Re: jakie preparaty witaminowe dla 2,5 latki?

tran w płynie moim zdaniem najlepszy!!!! bioaron w kapsułkach wyciskanych multivitamol (ma żelazo) syrop multisanostol (żelazo w składzie)-syrop dla starszych wiekszy wybór jest.

Re: witamina D dla starszych dzieci i dorosłych

Jak to nie ma? Tran dla dorosłych jest zarówno w płynie, jak i w kapsułkach. Mój lekarz mówił, że powinno się łykać od września do marca.

Re: tran dla dzieci jaki

córka (6 lat, nie znosi leków w płynie) kapsułki Iskial (wcześniej żuła tranowe misie) syn (rok) tran w płynie Lysi

Re: Podawanie leków na odporność

tran w płynie Lysi prawie rocznej córce, tran w kapsułkach Bio Marine 3,5 - letniemu synkowi

Re: tran a candida

a jaki podajecie tran taki w płynie czy w kapsułkach ?

Re: co na udopornienie 3 i 6 latka?

4-latkowi, początkującemu przedszkolakowi podaję tran Biomarine w kapsułkach i biostyminę, 21-m-cznej córce tran w płynie Molers owocowy.

Tran w kapsułkach - który?

Lekarka zaleciła Młodemu tran. Kupiłam cytrynowego Mollera w płynie, nie wchodzi. Kupię kapsułki, ale nie wiem które, a rozrzut cenowy jest ogromny :/ www.doz.pl/apteka/s0_0-Szukaj?value=tran+kapsu%B3ki -- "YOU CAN BE GOOD WITHOUT GOD"

Re: up

Polecam tran Lysi, zarówno w kapsułkach, jak i z płynie.

Re: hity z apteki

Tran Gal w płynie (dzieci) ok. 17 zł za 250 ml Tran w kapsułkach ok. 25 zł za 300 sztuk. Maść witaminową również lubimy :)

Przeczytaj więcej o zdrowiu:

Ból pleców

Powiedz, gdzie i jak boli, podpowiemy, dlaczego

Naturalne dopalacze

Dodają energii, przywracają świeżość umysłu, usuwają zmęczenie

10 zawodów

które najczęściej prowadzą do depresji. Strzeż się!