Wszystko o:

203

aplk

Pięciu dominikanów z Rzeszowa zakażonych koronawirusem. Klasztor objęty kwarantanną

Pięciu dominikanów z Rzeszowa zakażonych koronawirusem. Klasztor objęty kwarantanną

"Po przeprowadzonych u nas testach okazało się, że pięciu z nas ma wynik pozytywny" - napisali w komunikacie dominikanie z klasztoru w Rzeszowie. Wcześniej klasztor został objęty kwarantanną, po tym jak jeden z nich miał kontakt z osobą, u której stwierdzono koronawirusa.

Zachorowania na odrę rosną na całym świecie. To ostrzeżenie, że wracają inne choroby zakaźne

Pandemia COVID-19 oraz konflikty zbrojne spowodowały, że w wielu krajach na świecie okrojono programy szczepień lub wręcz zaprzestano masowych szczepień dzieci. W efekcie liczba zachorowań na odrę wzrosła w tym roku o 79 proc. To ostrzeżenie, ponieważ luki w kampaniach szczepień grożą powrotem wielu chorób zakaźnych - przestrzega UNICEF. Wkrótce może zostać narażone życie milionów dzieci.

Wrzody, a nawet rak żołądka, chorobą zakaźną? Tak, chociaż medycy nie chcieli tego zaakceptować

Helicobacter pylori to bakteria, która od wieków dewastuje ludzkie żołądki, powodując wrzody i sprzyjając chorobie nowotworowej. Świat medycyny nie widział w niej jednak sprawcy problemów aż do końca XX wieku. Dwóch śmiałków z Australii ponoć postanowiło nawet się nią zakazić, byle tylko dowieść, jak bardzo groźny to mikroorganizm. Ich odwaga została doceniona - w 2005 roku otrzymali Nagrodę Nobla.

  • Chabry z "Poligonu", czyli podsumowanie V kolejki Ekstraklasy

    Chabry z "Poligonu", czyli podsumowanie V kolejki Ekstraklasy

    (203 pkt) awansowały na miejsce czwarte, KKS Spam prezesa lukzbysza (197 pkt) wolno ale konsekwentnie pnie się w górę, a ssajajajom prezesa brylusa (193 pkt) wolno obsuwają się ku dwucyfrówce, podobnie jak Faraonowie prezesa El-Hadary (188 pkt), pierwszą dziesiatkę uzupełniają: Rumia prezesa jaa (188

203

Skoro juz ma powstac to wymyslilem cos takiego zeby polaczyc jedna linia pare Ulic na ktorych i tak ma jezdzic autobus lub moglby jezdzic I tak o to ta linia mozna by uszczesliwic Studentow UKSW Mieszkancow Ul Lindego oraz chomiczowki 203--->KSIEZYCOWA Kwitnaca Aspekt Wolczynska Al

Ustawa 203!!!

UM w Bydgoszczy ma jeszcze czas ,żeby dopisać się do pozwu przeciw państwu w sprawie ustawy 203zl - ostatni dzwonek na dodatkowe pieniądze!!!!!!!

Poślizgi 203

Jechałem 203 - bardzo często wpadała w poślizg przy ruszaniu - najbardziej prawdopodobna przyczyna - niewłaściwe przełączanie styków (za szybkie) przy rozruchu przez motorniczego odzwyczajonego od jazdy 102.

USTAWA 203

Napiszcie proszę jak wasza dyrekcja rozwiązała problem ustawy 203.W naszym SP ZOZ sprawa trafiła do sadu,od tej pory pielęgniarki są szykanowane ,straszone zwolnieniem i obrażane .Ordynatorzy oddziałów mieli za zadanie przeprowadzenie rozmów i wymuszeniu zrezygnowania z roszczeń.

warsztat 203

Zadaję pytanie na to, co teraz właśnie jest dla mnie pewnym męczącym problemem. Od czasu do czasu mam problem z pewną częścią mojego ciała. Aktualnie znowu mnie to męczy. Co to za część ciała - mięśnie, ścięgna,kości, krew, skóra...? Dlaczego mnie męczy - boli, powoduje bezsenność lub zmęczeni

Paragraf 203

tak jest mieć nad sobą polityków, a nie menagerów... karzą podnosić pensje, by przysporzyć sobie popularności, a reszta już ich nie obchodzi ech...