Wszystko o:

5 opinie

Monika Piorun

Szczepionka przeciw wariantom omikron BA.4 i BA.5 dopuszczona do obrotu w UE

Szczepionka przeciw wariantom omikron BA.4 i BA.5 dopuszczona do obrotu w UE

Europejska Agencja Leków (EMA) wydała pozytywną opinię o warunkowym zezwoleniu na zastosowanie nowej szczepionki przeciwko COVID-19 firmy Pfizer/BioNTech. Preparat skierowany przeciwko wariantom omikron BA.4 i BA.5 może być przyjmowany tylko jako dawka przypominająca dla osób powyżej 12. roku życia, które wcześniej były zaszczepione przeciwko SARS-CoV-2.

Kawa: właściwości zdrowotne

Kawa w naszym stuleciu odzyskała dobrą opinię. Zwróciła na siebie uwagę naukowców, którzy zaczęli odkrywać zalety zdrowotne kawy. Najbardziej korzystne dla organizmu, zdaniem badaczy, jest picie od 3 do 5 filiżanek kawy dziennie. Kawa poprawia jasność umysłu, działa antydepresyjnie oraz ma udowodnione działanie przeciwnowotworowe.

SANPROBI Premium The Akkermansia CompanyTM

Suplement diety SANPROBI Premium - The Akkermansia CompanyTM zawiera pasteryzowaną bakterię Akkermansia muciniphila MucT, która uzupełnia codzienną dietę o składniki mikrobioty jelitowej człowieka.

Conrada 5 - opinie

Szukam mieszkania. Czy ktoś kupił na Conrada 5 ? Mieszkania 64-65m2. Wąskie nieustawne pokoje, jedna łazienka, ruch od ulicy 24/h. Ceny od 490 tyś zł. Z wyposażeniem ponad 600 tysięcy. Czy ktoś to wogóle kupuje ??

Eos 5 - opinie!

Co sądzi Pan oraz inni forumowicze o tym aparacie? Czy cena 1700 za używany korpus to dobra cena?

SP nr 5-opinie

Czy zapisać dziecko do tej szkoły? Jakie są wasze opinie?Niedawno się przeprowadziłam i nie mam wyrobionego zdania na w/w temat.

Sony H5 - opinia

za mna ponad 2000 zdjec i oto opinia o h5: pierwsza rzecz aparat dziala sprawnie i na pewno jest dobrym wyjsciem, 1. bardzo duza zalete stanowi duzy wyswietlacz. 2. makro dziala bez zarzutu i daje swietne efekty, 3. aparat bardzo ladnie oddaje kolory nawet przy trudnch warunkach 4. menu

Olszanska 5 ortopedzi - opinie !

Jak w temacie , czy macie jakie doswiadczenia ? ja czekam wlasnie na termin . -- " Milosc jest slepa , ale malżenstwo otwiera oczy "

audi a5 - wasze opinie

Jakie sa wasze opinie na temat Audi A5? znalazlem ciekawego bloga : audia5club.blogspot.com ale nic poza tym. Moze ktos ma juz audi a5 i moze sie podzielic opinia?

Thermomix TM5 - jakie opinie?

Proszę o opinie użytkowniczki Thermomixa TM5. Poprzedni model znam, używam od lat i zastanawiam się nad wymianą na nowy. Czy w praktyce korzystacie z tego nośnika cyfrowego z przepisami czy lepiej gotuje się jednak z książką?

Przedszkole dla 5 latka - opinie

Poszukuję przedszkola dla dziecka 5 letniego w okolicach ul. Kościuszki.Proszę o opinie na temat najbliższych placówek w rejonie.Dziękuje za informacje zwrotne.