Wszystko o:

60 sekund

Anna Kurek

Odczekanie 60 sekund przed przecięciem pępowiny może ratować życie wcześniaków

Odczekanie 60 sekund przed przecięciem pępowiny może ratować życie wcześniaków

Opóźnienie o minutę momentu zaciśnięcia pępowiny u wcześniaków zmniejszyło o niemal jedną piątą ryzyko śmierci lub niepełnosprawności w pierwszych dwóch latach życia dziecka - pokazują dane z dużego badania klinicznego.

Jak skutecznie dezynfekować ręce? Środki do dezynfekcji rąk

Gdy nie mamy możliwości umycia rąk wodą i mydłem możemy je zdezynfekować preparatem zawierającym minimum 60 procent alkoholu - zaleca Główny Urząd Sanitarny. Cała procedura zajmuje około 30 sekund i należy ją starannie wykonać.

Nowość Jantar! Szampony z pigmentami rewitalizujące kolor włosów farbowanych

Unikalne połączenie wyciągu z bursztynu o właściwościach pielęgnacyjnych, wzmacniających i ochronnych z koloryzującymi i wydobywającymi głębię barwy włosów pigmentami, to najnowsza propozycja marki Jantar! Dwa wyjątkowe szampony stanowią odpowiedź na potrzeby włosów: naturalnych, farbowanych, rozjaśnianych i z pasemkami. Bardzo delikatne receptury bez SLS i silikonów, nawilżające formuły z kondycjonerami ułatwiające rozczesywanie włosów i nadające im blask, a także ochrona koloru przed blaknięciem dzięki UV PROTECT SYSTEM ,a także efekt już po 60 60 sekundach od zastosowania to kolejne zalety nowej linii Jantar.

s60

Volvo s60 ma w swojej najmocniejszej wersji 304 KM !! Takim autem musi się naprawdę nieźle pomykać. Cena to 194 tysiące złotych ale jednak coś za coś. -- Przedstawiciel Volvo na Forum.

S60 ??????

Poważnie zastanawiam sie nad kupnem S60 D5 185 KM. Prosze o opinie i wrażenia z jazdy tych którzy użytkowali to autko. Dzieki.

s60

Ciekawy filmik o Volvo s60 ;) www.youtube.com/watch?v=wsdTIlSEnCk&feature=BFa&list=PL74C0D2C0EC41BD3A&index=3 -- Przedstawiciel Volvo na Forum.

s60

Ciekawy filmik o Volvo s60 ;) www.youtube.com/watch?v=wsdTIlSEnCk&feature=BFa&list=PL74C0D2C0EC41BD3A&index=3 -- Przedstawiciel Volvo na Forum.

S60

ostatnią szansą jest budowa drogi ekspresowej S60 która połączy nas od południa z A1 i od północy z S10 i S7! To jest szansa na "wyrwanie" Płocka z drogowej niemocy. Skoro dla Olsztyna jest obecnie budowana dwujezdniowa S51 jako połączenie z S7 to nasze miasto też powinno robić coś w kierunku połączenia

60's

Wkręciło miło się :) https://www.youtube.com/watch?v=yEiW0sbFCzE&list=PL458A0B61D7F3EAAD&index=152&feature=plpp_video;;yEiW0sbFCzE;;http://i.ytimg.com/vi/yEiW0sbFCzE/default.jpg;;The Backgrounds - The Day Breaks At Dawn (60's Garage Psych) -- https://www.youtube.com/watch?v=w6rprHzj464

VOLVO S60

czy ktoś z forum posiada może volvo S60 (2000-2004) i może podzielić się ze mną opinią na temat tej marki i tego modelu?