Wszystko o:

69

mj

69-latka zmarła przez zakażenie "mózgożerną" amebą. Leczyła zapalenie zatok płukankami wodą z kranu

69-latka zmarła przez zakażenie "mózgożerną" amebą. Leczyła zapalenie zatok płukankami wodą z kranu

69-latka z Seattle zmarła z powodu zakażenia amebą, która powoduje rodzaj rzadkiej, ale wysoce śmiertelnej choroby mózgu. Kobieta stosowała irygacje z przefiltrowanej "kranówki" do płukania zatok i wszystko wskazuje, że właśnie tak wprowadziła amebę do swojego organizmu.

69-letni Holender walczy w sądzie, by odjąć sobie 20 lat. "Prawdziwy wiek przeszkadza w randkowaniu"

69-letni "guru pozytywności", Emile Ratelband, twierdzi, że czuje się o wiele młodziej niż wskazuje na to jego metryka. Postanowił więc zawalczyć o oficjalne odmłodzenie się w sądzie - jak transpłciowe osoby o uznanie swojej płci.

Pozycja seksualna: pozycja 69

Nazwa odnosi się do ułożenia ciał kochanków. Pozwala wykorzystać techniki seksu oralnego i zakłada równoczesne pieszczenie się przez partnerów.

69 69 69 69 PEDAŁKI DO LASU 69 69 69 69

faculty.haas.berkeley.edu/arose/family.jpg Koleżanki i Koledzy do roboty :-) Nagroda czeka w bereciku - 1000 zł

69

i już wiem co was chodzi po głowie wy świntuchy ;P Zwróćcie uwagę że liczby 69 doskonale pasują do oddania tego https://theaposition.com/stephenhardygoodwin/wp-content/uploads/sites/35/2011/04/Yin-Yang.jpg symbolu.... A teraz przyznać się ktoś o tym pomyślał ?

69

69, 69A, 69B. Niedlugo sie skoncza literki ;). A tak na marginesie to moze ktores by wjezdzalo lub konczylo na Lotnisku.

Zmiana rozkładu 69 , 69A ,69 B

Od 4 maja br. ulegną zmianie rozkłady jazdy linii: 69 69A 69B Zauważyłem że do Gillette jest dodatkowy kurs który wraca stamtąd o 7:46 ? Po co jest ten kurs ? I czemu akurat tylko 69 dali ten kurs aa nie 99 ?

69

Wolicie pozycję 69 czy robić to na przemian? Wydaje mi się, że podczas 69 partnerzy nie mogą dać z siebie tyle co robiąc to po kolei. Moje odczucia są głębsze, kiedy nie muszę się w tym momencie już na niczym koncentrować. Partner też dostaje prawdziwego orgazmu chyba kiedy może się całkowicie

69:)

A jak sasiedzi z bloku nr 69:) Podobno pani z 69/4 niezacikawa:P wredna kobita wszystko jej przeszkadza:) pozdrawiam

69

Jako że Sreberka sobie zażyczyła bym napisał 69 więc to czynie :) -- Ja to nie muszę tego pić, bo wpadłem do kotła, dzieckiem będąc i teraz raczej jestem bardziej silny niż słaby. Obelix

69

Hej zacznijmy kolejny niezwykle podniosły temat:Pomyślmy co jest lepsze, gdy w pozycji na 69 kobieta leży na górze czy na dole?