Wszystko o:

a 17

jm

Śmiertelna choroba, na którą nie ma lekarstwa, wróciła. 17 osób nie żyje. "Musimy się liczyć z kolejną epidemią"

Śmiertelna choroba, na którą nie ma lekarstwa, wróciła. 17 osób nie żyje. "Musimy się liczyć z kolejną epidemią"

Gorączka krwotoczna Ebola wróciła. W Demokratycznej Republice Konga na razie potwierdzono dwa przypadki. W sumie podejrzenia tej choroby dotyczą jednak 21 osób, z czego 17 już zmarło. Tamtejsze władze obawiają się kolejnej epidemii.

Od 17 maja drugie dawki szczepionek przeciw COVID-19 po 35 dniach. Po co tak naprawdę ta zmiana?

Specjaliści przekonują, że nowy odstęp czasowy między podaniem dawki pierwszej i drugiej szczepionki przeciw COVID-19 nie ma żadnego uzasadnienia merytorycznego. Nie zabezpieczono też odpowiedniej liczby szczepionek oraz personelu. To o co chodzi? Podobno o seniorów i wakacje.

17 osób dało się zarazić groźnym pasożytem. Mają pomóc naukowcom stworzyć ważną szczepionkę

17 anonimowych studentów na 12 tygodni dobrowolnie stało się nosicielami pasożytów wywołujących schistosomatozę. Dzięki nim holenderscy naukowcy chcą stworzyć skuteczną szczepionkę na tę śmiertelną chorobę.

Popiełuszki 17 A + 17 - głośna muzyka

Witam, niedawno wprowadziłem się do bloku Popiełuszki 17 i... głośno puszczana muzyka (głównie disco-polo) zagłusza mi radio w domu. Szczególnie to doskwiera przy otwartych oknach. Czy ktoś już interweniował w tej sprawie? zastanawiam się, jak to znoszą sąsiedzi grających.

17 miesiecy a ....

jeszcze nie chodzi samodzielnie tylko kolo mebli lata jak sowiżdzoł za rączki tez i oczywiscie pcha wózek ale sama NIE wyglada jakby nie umiala utrzymac rownowagi czasami jak sie zapomni to stoi sama bez trzymania sie kogos lub czegoś martwic sie czy dac dziecku jeszcze czas.

A puscilybyscie 17 latka

do Łodzi na 3 dni ? Mieszkal by w hotelu. Jazda pociagiem. Ma tam dziewczynę. Popołudnia spędzał by z nia

MH17 a jednak?

? www.focus.de/politik/ausland/abschuss-durch-ukrainischen-kampfjet-mh17-aus-versehen-abgeschossen-kremltreue-zeitung-praesentiert-zeugen_id_4365609.html Ist = jest Pilot = pilot Woloschin = tu chodzi o nazwisko (Woloschin) pilota für den MH17-Abschuss = za zestrzelenie MH17 verantwortlich = odpowiedzialny -- _______________________________________________________________ Wieder Krieg in Europa? Nicht in unserem Namen

17 Tydzień a płeć?

Dziewczyny powiedzcie mi czy już w 17 tygodniu można stwierdzić jakiej płci jest dziecko?Właśnie 2 dni temu dowiedziałam się że ma być chłopiec,bardzo się z tego faktu cieszę zwłaszcza ze już mam sześcioletnią córeczkę, no ale obawiam się że pani dr mogła się pomylić,chociaż sprawdzała dwa razy

12 a 17-latek i 17 a 30-latek porównanie rozwoju

Moje pytanie jest czysto teoretyczne,nie mające związku z żadną konkretną sprawą.Ale jak wam się wydaje:czy generalnie mniejsza jest różnica rozwojowa (mówię oczywiście rozwoju psychicznym) między chłopakiem 17-letnim a 30-letnim mężczyzną,czy raczej między 17 a 12 -latkiem.Wiem,że dzieci

a 17?

Jakie wszystkie tramwaje starymi trasami?!?! 17 od lat nie jeździ starą trasą i się nie zanosi na to, by kiedykolwiek zaczęła.

17:47 a ja

jeszcze w pracy. -- Pustelnia