Wszystko o:

a karmienie piersią

Użytkownik

Powiększenie piersi, a karmienie

Powiększenie piersi, a karmienie

Chcę powiększyć biust (naprawdę jest malutki, okropny, w sumie deska), ale planuję ciążę i chciałabym móc karmić dziecko. Jak powiększyć piersi, żeby było to możliwe?

Karmienie piersią, a leki

Trzy miesiące temu urodziłam córeczkę, którą karmię piersią. Po kontrolnej wizycie lekarz zapisał mi Gynazol i Hydrovag. Od pediatry dowiedziałam się, że Gynazol jest niewskazany przy karmieniu piersią. Poprosiłam lekarza o zapisanie bezpieczniejszych leków i zapisał mi Pimafucin, który wg. mnie niewiele mi pomógł. Teraz zgodnie z zaleceniem lekarza stosuję nasiadówki albo irygacje z Tantum rosa, ale obawiam się, że to nie wystarczy, a nie chcę zaszkodzić dziecku.

Laktacja - na czym polega, jak można pobudzić laktację?

Laktacją nazywa się wytwarzanie oraz wydzielanie pokarmu przez organizm kobiety. Jest to proces, który jest warunkowany między innymi przez działanie hormonów i rozpoczyna się już podczas ciąży. Co wpływa na proces laktacji i dlaczego warto karmić piersią? W jaki sposób można pobudzić laktację?

karmienie piersią, a @

Pierwszą @ dostałam 2 miesiące po porodzie, dodam, że karmię wyłącznie piersią. Zawsze miałam regularne cykle co 30 dni, mija już 37 dzień cyklu a tu nic się nie dzieje, temperatura ciągle 36.5 lub 36.4, śluzu malutko, biały,lepki.I pytanie: Czy w czasie karmienia piersią zdarzają się

karmienie piersią a...

Myślę,że można,ale chcę się upewnić.Otóż-czy karmiąc piersią można: 1-zrobić zdjęcie rentgienowskie płuc 2-zaszczepić się przeciwko różyczce 3-zaszczepić się przeciwko żółtaczce

piersi, a karmienie

Dziewczyny napiszcie jak się ma karmienie do kształtu piesi..wszędzie słysze,że jak przestane karmić to "cycki mi obwisną",jak temu zaradzić?

Karmienie piersią a małe piersi

Jestem w 22 tc ciąży. Mam malutkie piersi i choć jestem w ciąży niewiele mi się powiększyły. Nie wiem czy w związku z tym będę miała pokarm i będę mogła karmić swoje dziecko. Może któras z Was też miała taki problem a jednak wszystko było dobrze i dzidziusiowi starczało pokarmu?

piersi a karmienie

Jestem w 27tc,piersi juz znacznie mi sie powiekszyły,martwię sie jednak tym,że mam bardzo małe sutki i nie wiem jak dziecko bedzie mogło wyssać z nich mleko?Ja w ogole bedzie mogło utrzymać go w ustach? Czy to sie zmieni,czy któraś z Was tak miała?

Małe piersi a karmienie piersią

Koniecznie przeczytajcie! - Nie trzeba mieć balonów, żeby wykarmić gromadkę dzieci;d www.ekorodzice.pl/takimi_piersiami_to_nie_wykarmisz,40,533,593.html

Karmienie piersią a smoczek

Pytam doświadczone mamy jak to jest z karmieniem piersią a smoczkiem czy jak dziecko dostanie smoczek to dalej chce ssać pierś? Pozdrawiam

Kosmetyki a karmienie piersią

Witam.Mam pytanie czy podczas karmienia piersią , można używać kosmetyków antycelulitowych (np zawierających kofeinę). A drugie jak to jest z dietą dla karmiących piersią. Może znacie jakieś ciekawe linki. Pozdrawiam.

Silikony a karmienie piersią

Witam Chciałabym wiedzieć jak ma się karmienie piersią do wkładek silikonowych? Czy jedno drugiemu przeszkadza a może wyklucza? Czy któraś powiększała sobie wcześniej piersi a następnie karmiła lub nie mogła karmić dzieciątka z tego powodu? http://www.zapytajpolozna.pl https

Spasmolina a karmienie piersią

Czy można brać ten lek doraźnie karmiąc piersią 4 miesięczne dziecko? Mam jeszcze jedno pytanie: dlaczego niektórym kobietom miesiączka powraca podczas karmienia wyłącznie piersią szybko (np. mi już w 3 miesiącu po porodzie), a inne potrafią nie miesiączkować nawet rok?