Wszystko o:

dobra kardiolog

Użytkownik

Dobre ciśnienie, wariujące tętno

Dobre ciśnienie, wariujące tętno

Od 2 lat mam problemy z nadciśnieniem. Teraz jest wszystko ok., ale moje tętno wariuje. Jednego dnia jest wszystko dobrze, a na drugi dzień bardzo wysokie ok. 160 u/min. W nocy spada do 48-50 u/min. Po konsultacji u kardiologa i zrobieniu echa serca, lekarz stwierdził, że mam miękka zastawkę. Obecnie nie czuję się zbyt dobrze i miewam częste zawroty głowy jestem osłabiona i po dużym wysiłku brakuje mi oddechu. Co mam zrobić?

Ta przypadłość dzień po dniu niszczy twój organizm. Kardiolog podpowiada, jak cofnąć negatywne skutki choroby

Zespół metaboliczny to coraz powszechniejszy problem, który może być bardzo groźny dla naszego zdrowia. Schorzenie to dotyczyć może nawet każdej osoby walczącej z otyłością lub otyłością brzuszną. Na całe szczęście wystarczy wprowadzić kilka zmian, a negatywne skutki schorzenia uda się zatrzymać, a nawet cofnąć. Doktor kardiologii tłumaczy jak to zrobić.

Wysoki puls

Już nie wiem od kiedy mam wysoki puls (100-120). Czasem spada do 98. Rzadko kiedy pojawia się nierówne tętno. Ogólne moje samopoczucie jest bardzo dobre. Nie mdleję nie mam duszności. Nic z tych rzeczy, po prostu wysoki puls. Byłam już u jednego kardiologa. Zrobił mi EKG i ono też jest w porządku. Robiłam badania tarczycy i one też są w porządku. Stresów właściwie nie mam...Więc jaka może być przyczyna?

Dobry kardiolog

Możecie polecić dobrego kardiologa, który przyjmuje w Siemianowicach Śl.?

Dobry Kardiolog

Witam !! Mam pytanie poszukuje dobrego kardiologa z Krakowa lub okolic Nowej Huty najlepiej na NFZ . Może jest ktos na forum ,który może polecic dobrego Kardiologa. Pozdrawiam

Dobry kardiolog

Witam Czy mógłby ktoś polecić dobrego kardiologa przyjmującego w Przemyślu/ Rzeszowie? Z góry dziękuję

dobry kardiolog

czy moglby mi ktos polecic dobrego specjaliste kardiologa w Lublinie? dzieki z gory!

dobry kardiolog

szukam dobrego kardiologa, kogo byście mi polecili.Bardzo proszę o pomoc, z góry dziękuję.

dobry kardiolog

czy znacie jakiegos dobrego kardiologa w częstochowie, gdzie przyjmuje i ile bierze za wizytę, pozdro