Wszystko o:

test pokarmowy

emer

Jak się bada żołądek? Najważniejsze badania żołądka i ich zastosowanie

Jak się bada żołądek? Najważniejsze badania żołądka i ich zastosowanie

Badania żołądka to zwykle badania całego górnego odcinka układu pokarmowego. Najważniejsza jest tu gastroskopia. Do innych popularnych badań żołądka należą np. RTG, testy kału na krew utajoną czy badanie serologiczne.

Trądzik, a nietolerancja pokarmowa

Mam trądzik Nie mogę go wyleczyć, czy zrobienie testu na nietolerancję pokarmową pomoże mi by ustąpił?

Celiakia, a nietolerancja pokarmowa

U syna test na nietolerancję pokarmową wykazał nietolerancję na mleko krowie i jajka, badania alergologiczne nie wykazały alergii na te produkty. Czy powinien jeszcze zrobić inne badania na przeciwciała albo badania DNA na Celiaklię?

Testy pokarmowe

Witam, mam pytanie jak wyglądają testy pokarmowe, tak samo jak testy na trawy, roztocza, sierść( skórne) itp?

Testy pokarmowe

Gdzie w Częstochowie mogę zrobić prywatnie testy pokarmowe dziecku?

testy pokarmowe

Witam!! Jestem w 2 tygodniu ciąży, kilka dni temu nie wiedząc o tym robi łam testy na alergię pokarmową. Czy to moze zaszkodzić dziecku?

Testy nietolerancji pokarmowej

Witam, wie ktoś może gdzie w Wałbrzychu zrobić test na nietolerancję pokarmową? Z góry dziękuje za informację

nietolerancja pokarmowa - test

Cześć, planuje wykonać test na nietolerancję pokarmową i znalazłaś podobno świetną klinikę w krakowie. takie badanie, to nie są małe pieniądze, ale mniejsza z tym jeśli ma pomóc. oczywiście klinika jest w krk, więc też cała wyprawa tam, dlatego chciałabym poznac opinię innych osób. tam test

Pokarmowe testy skórne

Dziecko ma skończone 8 miesięcy miało przeprowadzone pokarmowe testy skórne i wszystkie wyszły ujemnie, czy w takim przypadku mogę te produkty już dziecku podawać? (Mąka pszenna, kakao, mięso kurze, białko jaja, mąka kukurydziana, mleko)

wyniki testów pokarmowych

Zrobiłam Bartkowi panel pokarmowy z krwi i jestem głupsza niż byłam.. Same zera (<1,5). To dobrze, czy źle? Czy to oznacza, ze jego problemy ze skórą to nie alergia, a np nietolerancja wynikająca z niedojrzałości ukł. pokarmowego? Bo tak twierdzi pediatra.. Pewnie czas na badania w

Testy na nietolerancje pokarmową.

Lekarz zalecił mi zrobić testy na nietolerancje pokarmową pszenicy. Problem w tym, że nie pamiętam czy miałam to zrobić w klasie Igg czy ige - podobno jest jakaś różniąca. Jaka?

Testy na alergię pokarmowa

Drogie emamy czym różnią się testy alergiczne (alergie pokarmowe) skórne od tych z krwi. Moja córka miała kiedyś skórne w sensie że pani rysowała kółeczka i podawała alergen a ja dziś miałam normalne pobranie krwi na te same alergie.Ktore testy są bardziej wiarygodne chodzi o laktozę i cytrusy?