Wszystko o:

woda lecznicza

Maria Wróbel

Wody lecznicze - jakie mają właściwości, kto powinien je pić?

Wody lecznicze - jakie mają właściwości, kto powinien je pić?

Wody lecznicze, które występują między innymi w uzdrowiskach, ale które można znaleźć również na sklepowych półkach i w aptekach, są pełne cennych składników, które mają dobroczynny wpływ na nasz organizm. Należy jednak pamiętać, że takie wody powinny być traktowane bardziej jako lekarstwo, aniżeli jako zwykły napój, którym można ugasić pragnienie.

Balneologia - czym się zajmuje i jakie zabiegi oferuje?

Balneologia to jedna z najstarszych dziedzin medycyny. Nauka ta zajmuje się badaniem właściwości leczniczych wód podziemnych i borowin. Dodatkowo określa kiedy i przy jakich schorzeniach może przynieść ulgę chorym i wspomóc klasyczną terapię.

Balneoterapia: czym jest i kiedy ją stosować

To jedna z najstarszych dziedzin medycyny. Balneoterapia wykorzystująca lecznicze właściwości wody znana była już w starożytnym Rzymie. Znalazła ona swoje zastosowanie m.in. w leczeniu zmian zwyrodnieniowych, przewlekłych stanów zapalnych, a także przy niektórych schorzeniach psychosomatycznych.

Woda lecznicza ZUBER

Czy ktoś ma doświadczenia z wodą ZUBER w chorobie wrzodowej żołądka? Jak ją dawkować i czy rzeczywiście warto kupić? Proszę o opinie.

wody lecznicze na reumatyzm

Wody lecznicze kąpieliska termalnego w Mezőkövesd na Węgrzech zaliczane są do jednych z najsilniejszych siarkowych wód leczniczych w kraju. Oprócz siarki zawierają one wapń, magnez i inne pierwiastki. Stosowane są przy leczeniu chorób reumatycznych, zapaleniu mięśni, leczeniu niektórych chorób

Lecznicza (?) płytka

Czy ktoś już testował ADR-4? Czy komuś to na coś pomogło? Hę? Słyszałem, że płytka ta prostuje wodę, co ma leczniczy wpływ na zdrowie.

Woda lecznicza Zuber a biegunka

Witam chciałbym się Was doradzić, czy pijąc wodę Zuber mieliście problemy z biegunkami? Wypijając wieczoru 1 piwo, już po 2 h zaczynam się męczyć... przy czym trwa to od kiedy pijam ową wodę.

głodówka lecznicza

stosowaliście kiedyś?jeśli tak to z jakim skutkiem?Co chcieliście osiągnąc? Jaki to był typ głodówki(tylko woda, sokowa,ziołowa czy jeszcze inna?) Ja planuję ją rozpocząć za jakieś 3 dni i mam nadzieję,że uda mi śie wytrwać 8- 10 dni na samej wodzie (taki cel sobie postawiłem) i calkowicie

Re: Woda lecznicza ZUBER

wlasnie mam kuracje zoladkowa woda lecznicza "zuber" , pije 3razy dziennie po pol szklanki dolewajac drugie pol woda letnia z czajnika (przegotowana) lub niegazowana ze sklepu ,bo takie sa zalecenia do stosowania zubera ,na etykiecie wszystko pisze ,ja polecam wszystkim zoladkowcom z

Poszukuję wody leczniczej Jan ze Szczawnicy

Poszukuję wody leczniczej Jan ze Szczawnicy w 5 l kartonie z panem w meloniku i napisami Uzdrowisko Szczawnica Woda lecznicza Jan. Jeśli ktoś wie gdzie w Łodzi można ją kupić bardzo proszę o informację. empilo@wp.pl lub GG: 3744667 Uwaga !!! Nie chodzi mi o wodę JAN z Krynicy w żółtym