Wszystko o:

a co to oznacza

M. Wołoszyn, izakle

Pieczenie w płucach bez kaszlu. Co oznacza i jakie badania wykonać?

Pieczenie w płucach bez kaszlu. Co oznacza i jakie badania wykonać?

Pieczenie w płucach przy oddychaniu to nieprzyjemny objaw, którego nie można lekceważyć. Może on bowiem świadczyć o toczącym się stanie zapalnym lub innym, poważnym schorzeniu. Objaw ten powinien niepokoić szczególnie jeśli dolega nam pieczenie w płucach bez kaszlu. Do jakiego lekarza udać się celem diagnozy? Pieczenie w płucach: co oznacza i jakie badania wykonać? Sprawdzamy.

Śmierć pnia mózgu - co oznacza i jak stwierdza się śmierć mózgu?

Śmierć mózgu jest zanikiem odruchów z pnia mózgu, samodzielnych czynności oddechowych, ruchów mięśni, a także odruchów źrenic. Śmierć mózgu oznacza ostateczny zgon człowieka i może zostać stwierdzona jedynie przez powołaną do tego celu komisję złożoną z lekarzy kilku specjalności.

Ból w klatce piersiowej przy wdechu. Co oznacza, jakie badania wykonać i jak łagodzić ból?

Ból w klatce piersiowej przy wdechu pojawić się może tak naprawdę w każdej chwili. Może mieć charakter nagły i ostry, a równie dobrze może narastać stopniowo przechodząc w przewlekłą dolegliwość. Co oznacza ból w klatce piersiowej przy wdechu? Jakie badania warto wykonać i do jakiego lekarza się zgłosić? Sprawdziliśmy to.

FoA - co to oznacza

Bylam z moim miesiecznym synem w szpitalu z powodu bezdechow,lekarze robili mu badania i na badaniu kardiologicznym okazalo sie ze ma FoA lekarze nie powiedzieli mi dokladnie co to jest jedynie ze jest to wrodzona wada serca i czy to jest powazne.prosze o pomoc moze ktos wie co to oznacza i

Co to oznacza?

Mam pytanie. Na forach w rangach jest użytkownik,administrator, moderator itp..a co oznacza "co-administrator"? proszę o odpowiedź. pozdr.

co to oznacza?

co to oznacza w windows xp w menadżerze zadań Windows,okienko z napisem użycie pliku stror?co to takiego jest,że czasami pokazuje 200 MB a czasami 750MB

Co to oznacza?

Mam jedno pytanko: Dlaczego przy wątku "Poleć nam wartościową notkę" jest takie jakby szkło powiększające? Ten znaczek. Co on onzacza? CZEKAM NA ODPOWIEDŹ!

Co to oznacza?

Słońce w Byku w VIII domu. W I domu-Uran,a w XII-Pluton. Obie planety są w Wadze (ascendent). Wenus w Baranie w VI domu w kawadraturze do Saturna i Marsa (w Raku - IX). Czy to może być przyczyna ciągłych niepowodzeń? Ja mam wrażenie że mam cały czas pod górkę, nic się niestabilizuje a

Co to oznacza??

Mamusie,zwracam sie do Was ,bo pewnie wiecie a ja nie mam pojęcia.Co oznacza białko w moczu w 33 tyg.ciązy?Podobno nie powinno go tam byc,ale jak jest to z czym to się wiąze?Czy to grożne?Poradzcie co robic!! Dziekuje i pozdrawiam !! Ania:-)

Co to oznacza?

, zanim zeszło. Czy to oznacza, że niechcący zrobiłam sobie test? ;) Jestem uczulona? Nie powinnam jeść mąki? A może krupczatka jest "mocniejsza" i to normalna reakcja?

Co to oznacza?

"Nie można powiedzieć, że prezydent uzyskał absolutorium. Ale nie można też uznać, że go nie uzyskał." Czy w Polsce jest jakis prawnik który wytłumaczy wg rozumu takie zjawisko ? Czy znacie inne przykłady "kota żywego, który nie żyje" ? pozdr. A co to oznacza ? Ano to, że znów zapłacono