Wszystko o:

boli podbrzusze

eska

BÓL PODBRZUSZA - znajdź przyczynę

BÓL PODBRZUSZA - znajdź przyczynę

Chociaż na ból podbrzusza częściej uskarżają się kobiety, dopada także mężczyzn. Zarówno u pań, jak i panów, bywa niejednokrotnie objawem naturalnym, ale również sygnałem problemów ze zdrowiem. Warto wiedzieć, że nawet na ból fizjologiczny, związany z trybem życia czy biologią, są skuteczne sposoby.

Ból podbrzusza - lewa strona

Mój problem to ból w okolicach podbrzusza z lewej strony. On jest bardziej wyrazisty kłujący, podczas kaszlu nasilający się. Ból ten odczuwam od 3 dni boli cale podbrzusze od lewej do prawej strony z tym ze lewa strona bardziej. Odczuwam też pieczenie w podbrzuszu, w pozycji siedzącej jest mniej odczuwalny. Mam trudność z dokładnym zlokalizowaniem tego bólu, ponieważ jest on na całej powierzchni podbrzusza i krzyżu.

Ból i kłucie podbrzusza

Od 5 dni miałam lekki ból po prawej stronie podbrzusza, teraz odczuwam lekkie kłucie w okolicy pępka a ból w podbrzuszu ustał. Byłam u lekarza ale przepisał mi tylko leki przeciwbólowe i kazał czekać czy coś się nie będzie dziać. Co to może być?

 • Ból podbrzusza

  Od redakcji: W naszej ocenie odpowiedź na to pytanie można znaleźć w serwisie pod hasłem ból podbrzusza , szczególnie w tekście Ból podbrzusza - znajdź przyczynę . Przypominamy, że

 • Ból podbrzusza w ciąży

  Odpowiada lekarz Marek Wolski: Proszę zgłosić się do ginekologa. Pani objawy mogą oznaczać wiele rzeczy - od zakażenia układu moczowego, po ucisk rosnącej macicy na struktury miednicy, a także patologię ciąży.

 • Ból podbrzusza, pachwin i czasem jądra

  Odpowiada lekarz Łukasz Fus: Jeżeli ból dotyczy jądra, powinien Pan skonsultować się z urologiem. Chorobami, które mogą powodować dolegliwości bólowe tej okolicy są m.in. stany zapalne, żylaki powrózka nasiennego, niepełny skręt jądra, wodniaki lub

 • Ból jajników - kiedy jest to powód do niepokoju

  Ból jajników - kiedy jest to powód do niepokoju

  podbrzusza to ból jajników. Jajniki kształtem przypominają małe jajka. Ich rozmiary są niewielkie. Każdy jajnik mierzy 5x3x1 cm. Te malutkie narządy umieszczone są po dwóch stronach podbrzusza (wyróżniamy lewy i prawy jajnik). Ich zadaniem jest przetrzymywanie komórek jajowych oraz przygotowanie owulacji

 • Ból w lewym boku pod żebrami - co może oznaczać

  Ból w lewym boku pod żebrami - co może oznaczać

  Ból w lewym boku pod żebrami - przyczyna Jeżeli odczuwamy kłucie pod żebrami, bardzo możliwe, że jest to spowodowane nieprawidłowościami dotyczącymi śledziony. Narząd ten jest umiejscowiony w lewym podżebrzu, w jamie brzusznej. Do jej uszkodzenia może dojść na przykład w wyniku wypadku

 • Ból jajnika: przyczyny, objawy

  Ból jajnika: przyczyny, objawy

  pachną. Kłujący i ostry ból w podbrzuszu, a do tego problem z wypróżnianiem oraz ciągłe uczucie ucisku na pęcherz to symptomy torbieli na jajnikach . Endometrioza , czyli przemieszczanie się błony śluzowej poza błonę śluzową macicy objawia się natomiast bólem jajników, ale niezbyt charakterystycznym

 • Nieżyt kątnicy

  Odpowiada lekarz Magdalena Zemlak: Z tego co wywnioskowałam z popisu, występuje u Pani ból w okolicy podbrzusza 2 tygodnie po miesiączce. Jeżeli cykle są regularne to oznacza, że występują one w okolicy owulacji i nazywane są bólami owulacyjnymi

Bolące podbrzusze

Od 2 dni boli mnie podbrzusze - nei wiem, czuję tak, jakby mnie bolały jajniki i ciężko pracowały:)4 dni temu odstawiłam tabletki anty. czy możliwe, że moje jajniki "wzięły sie do roboty" i stąd ten ból?

ból podbrzusza

Witam, karmię synka od 13 miesięcy, niestety od kilku dni gdy karmię wieczorem boli mnie podbrzusze oraz jajniki, Do tej pory nie miałam jeszcze miesiączki czy są to może oznaki owulacji? czy powinnam się martwic?

ból podbrzusza

do końca nie wiem czy jestem w ciąży , 2 dni spóźnia mi się @ , robiłam dwa testy wyszły negatywnie i często odczuwam ból podbrzusza, taki tępy ból czy to jakaś oznaka ciąży ?

bole podbrzusza

powiedzcie mi jak szybko od momentu zaplodnienia zaczyna sie czuc jakies dolegliwosci. tak naprawde nie wiem czy doszlo do zaplodnienia ale boli mnie podbrzusze (takie klucia) co nigdy sie nie zdarzalo,

Bolące podbrzusze

Witajcie, od kilku dni boli mnie podbrzusze. Mam wrażenie że to stało się po tym jak podniosłam cięzką szafkę. Czy może to być powód czy mam szukać przyczyny gdzieś indziej. Pozdrawiam Ewa

ból podbrzusza

Hej dziewczyny :-) Dziś 15dc, jestem po clo, pęcherzyk rośnie. Boli mnie tylko dzisiaj podbrzusze. Czy to coś normalnego?

Ból podbrzusza

Test robiłam dwa razy, za kazdym razem wynik negatywny. Od jakiegoś czasu boli mnie podbrzusze, czy wiecie jaka moze być tego przyczyna?

ból podbrzusza

Witam wszystkie mamusie. Mam pytanie,cykle mam 31, ostatni 32 dniowe,dzisiaj boli mnie podbrzusze, czy to może być na owulacje? Ostatnio u siebie nie mogę zauważyć śluzu takiego na owulację, więc pytam czy ten ból może być właśnie na owulacje.

ból podbrzusza

zawsze przed @ bolał mnie jajnik, od kilku dni boli mnie podbrzusze, dzisiaj mam 30 dc i powinnam i wczoraj powinnam dostać @, robiłam test-wynik negatywny, hmm co o tym myśleć, mojego lekarza chwilowo nie ma, ale moze na wizytę za wcześnie.

ból podbrzusza

Witam!! Czy jest możliwe, aby na kilka dni po zapłodnieniu bolało podbrzusze tak jak na miesiączkę, a mimo to byłoby to związane z ciążą? Spóźnia mi się miesiączka i od dwóch dni odczuwam bóle podbrzusza. Czy któraś z Was tak miała, a później okazywało się, że będzie dzidziuś?