Wszystko o:

cerazette

wizu

Tabletki antykoncepcyjne - nazwy i ceny, rodzaje, działanie

Tabletki antykoncepcyjne - nazwy i ceny, rodzaje, działanie

Tabletki antykoncepcyjne są skuteczną i popularną metodą zapobiegania ciąży. Sięgać mogą po nie kobiety w różnym wieku, a przy ich przyjmowaniu szanse na zajście w ciąże są praktycznie zerowe (o ile stosuje się je prawidłowo).

Pigułka antykoncepcyjna na miarę

Kiedyś tabletka antykoncepcyjna miała jedną zaletę - po prostu była. Powodowała jednak wiele działań niepożądanych. Nowoczesną pigułkę lekarz może dobrać, uwzględniając wiek, sytuację życiową, stan zdrowia pacjentki.

Pigułka antykoncepcyjna coraz doskonalsza

Antykoncepcji hormonalnej, choć znana od lat, nadal boi się sporo kobiet. Sądzą, że ta forma zabezpieczenia przed ciążą powoduje wiele skutków ubocznych. Czy te obawy są uzasadnione - pytamy dr. Grzegorza Południewskiego, specjalistę ginekologii i położnictwa.

  • Antykoncepcja specjalnie dla ciebie

    Antykoncepcja specjalnie dla ciebie

    możesz stosować pigułki zawierającej estrogen (np. jesteś zagrożona zakrzepicą, masz nadciśnienie), pomyśl o tzw. minipigułce (Cerazette, Azalia). Jak tradycyjna pigułka antykoncepcyjna zmienia ona skład śluzu i nie dopuszcza do zapłodnienia. U większości kobiet hamuje też owulację.  Tabletki te

  • Antykoncepcja. Dobierz metodę idealną dla siebie!

    Antykoncepcja. Dobierz metodę idealną dla siebie!

    ) *minipigułki (np. Cerazette, Azalia) *wkładka wewnątrzmaciczna hormonalna (Mirena) *wkładki wewnątrzmaciczne konwencjonalne (np. Cooper T, Multiload, Gyne T, Nova T) MIŁOŚĆ BEZ RYZYKA Metod zapobiegania

Cerazette

Mam pytanie, czy zdarzyło się wam zajsc w ciąże w czasie brania pigułek Cerazette? Karmię piersią 9i zaczęłam berać te tabletki ale słyszałam że nie są one bardzo skuteczne. mój ginekolog twierdzi że jeżeli przyjmuje się je regularnie to zajście w ciąże jest niemożliwe, podzielcie się swoimi

cerazette

Czy ktoras uzywa cerazette przy karmieniu piersia? Jak ja znosicie? Co mozecie o niej powiedziec? Zalety/ wady? Waham sie nad metoda antykoncepcji po porodzie, karmie piersia, lekarz polecil cerazette.

Cerazette...

mam pytanie, ktora z pan zazywala cerazette w czasie karmienia piersia?jaka byla reakcja organizmu na tabletki? pozdr

Cerazette...

mam pytanie do pan karmiacych piersia, stosujacych antykoncepcje tabl.ant.cerazette...czy podczas stosowania wystapily u Was srodki uboczne?pozdr

cerazette

Czy to prawda, że cerazette działa androgennie. Muszę odstawić pigułki dwuskładnikowe, bo nie toleruje estrogenów, ale troche sie boję tej cerazette. Najbardziej obawiam sie problemów z cerą i tycia. Czy macie jakieś doświadczenia labo wiedzę fachową?

Cerazette

Od niedawna stosuje Cerazette i pojawily sie calkiem spore krwawienia.Coz to moze znaczyc? Czy Wy tez tak mialyscie? A moze odstawic? Sama nie wiem. Chcialabym jednak poznac Wasze opinie na temat tabletek antykoncepcyjnych Cerazette. Pozdrawiam www.