Wszystko o:

guzki odbytu

Użytkownik

Guzki przy odbycie

Guzki przy odbycie

Mam 25 lat i już od dawna, rok może nawet więcej, po wypróżnianiu i podcieraniu na papierze zostawały plamki krwi. I tak raz na jakiś czas to występowało. Bywało tak, że przez 2 tyg., tydzień spokoju i znowu, a od dwóch dni zrobiły mi się jakieś guzki tuz przy odbycie na dolnej i górnej ściance i cholernie bolą przy dotyku. Czy to jakaś zmiana nowotworowa? Co mam zrobić, do jakiego lekarza się udać? W ogóle to się wstydzę z tym iść do lekarza. Dodam, że jak miałem 15 lat to miałem owsiki, które po wyleczeniu po jakimś czasie wracały, ale potem się to uspokoiło.

Guzki krwawnicze odbytu (hemoroidy)

Hemoroidy nazywane też żylakami odbytu to poszerzone i nabrzmiałe żyły splotu odbytniczego. Ich występowanie najczęściej łączone jest z niewydolnością żylną, która może mieć podłoże genetyczne lub wynikać ze stylu życia.

Hemoroidy - dlaczego się pojawiają i jak się ich pozbyć?

Hemoroidy, zwane inaczej guzkami krwawniczymi oraz żylakami odbytu, to jedna z najbardziej wstydliwych, a zarazem najpopularniejszych chorób. Czym są hemoroidy, dlaczego powstają i jak sobie z nimi radzić? Kiedy można leczyć się domowymi sposobami, a kiedy udać się do lekarza?

guzek przy odbycie

Od wczoraj, zaobserwowałam uczucie bólu przy odbycie. Dotykając stwierdziłam, że jest to tak jakby guzek przy odbycie. Czy ktoś tak miał, co to może być? Zaczynam sie bać czy czasami nie jest to coś poważnego.

guzek przy odbycie

Od 3 dni mam centymetrowy, lekko fioletowy guzek (może obrzęk - nie wiem) przy wejściu do odbytu, który sprawia mi ból. Co to może być takiego?

guzek w odbycie

Dziś zauwazyłam guzek w odbycie, pierwsza mysł to hemoroidy, poszukałam w necie, ale wszedzi episze,że objawem jest krwawienie.a u mnie nie .co to może być?

guzek przy odbycie

Witam, od jakiegoś czasu mam zaraz przy odbycie guzka wielkości groszka. Wcześniej pojawiał się rzadko i szybko znikał, teraz prawie cały czas jest na zewnątrz. Czuję dyskomfort i ciągle coś mnie tam uwiera. On wychodzi jakby z odbytu, gdyż kiedy popchnę go palcem to się tam chowa i wtedy mam na

Guzek przy odbycie...

Witam was serdecznie Kochani, Przepraszam, ze zawracam wam glowe, nie wiedzialam za bardzo gdzie ten watek umiescic...zdecydowalam, ze moze na tym forum... Mam maly problem, a mianowicie niedawno podczas kapieli wyczulam maly guzek tuz przy samym odbycie. Jest dosyc twardy, ale da sie go

Guzek W odbycie

Odkryłam dzisiaj guza W odbycie. Jest bialawy i miękki. Boję się że to coś poważnego. Co to może być?

Ciemne guzki na odbycie

Witam! Mam 18 lat i zauważyłem ostatnio na swoim odbycie czarne guzki. Dotykając je nie czuję żadnego bólu, w zasadzie nie są w ogóle uporczywe. Chciałbym się dowiedzieć co to jest, czy to coś groźnego? W jaki sposób to leczyć i do jakiego lekarza udać się w pierwszej kolejności? Poniżej zdjęcie.

Zgrubienie/guzek przy odbycie

Jakiś tydzień temu zauważyłam dziwne zgrubienie/guzek przy odbycie. Nie boli, nie piecze, nie swędzi, ale jest. Macie pomysł co to może być? Mam dopiero 18 lat..

guzek w odbycie - hemoroidy?

większej wagi. W 'spoczynku' (tzn. bez napinania mięśni) guzek jest niewidoczny i niewyczuwalny. Nie powoduje żadnego dyskomfortu, a ponieważ nigdy nie oglądałam tak dokładnie okolic odbytu, więc mógł tam istnieć od dawna bez mojej wiedzy. Czy ktoś spotkał się z takim problemem? Czy początek

Guzek w okolicach odbytu

Na 15:45 wybieram się do lekarza,wzięłam sobie kąpiel i zauważyłam guzek wielkości małego paznokcia w okolicy odbytu. Ciężko jest wykonać niektóre czynności w toalecie. Co to może być? Oczywiście nie omieszkam napisać zaraz jak wrócę,o diagnozie mojej Dr.,ale interesuje mnie czy ktoś miał takie