Wszystko o:

lustrem

decorador

Stylowe lustro

Stylowe lustro

Lustro drewniane. Rzeźbione.

"Gdy widzę kaczy dziób, zdjęcie w lustrze - przewijam dalej"- serwisy randkowe odchodzą do lamusa?

"Serwis randkowy jest jak szwedzki stół - znajdziesz tam wszystko. I amatorki szybkich numerków, panie nastawione na trwały związek, na niezobowiązującą przygodę i czekające na księcia z bajki" - pisze "kobiecanka" na forum gazeta.pl. Jak pokazują statystyki, najpierw się nimi zachwyciliśmy, teraz ich popularność spada. Co za tym stoi? Wracamy do tradycyjnych metod szukania miłości, a może znaleźliśmy lepsze sposoby na "łowienie" w sieci?

Dieta selfie - dieta czy sposób motywowania?

Jeszcze kilkanaście lat temu o zdjęciach telefonem sprzed lustra nikt jeszcze nie słyszał. Rozpoczęcie mody na tzw. selfie w lustrze przypisuje się Kim Kardashian, która jako pierwsza opublikowała swoje zdjęcie zrobione przed lustrem. Od tamtej pory coraz więcej osób ją naśladuje i trudno w mediach społecznościowych znaleźć profil osoby, która takiego zdjęcia nie zrobiła.Selfie może być wykorzystywane również w celu wspierania procesu odchudzania, ponieważ dzięki niemu można dokumentować efekty.

W lustrze

Sprawa mięsa z chorych krów. Nie tyle samego mięsa, ile otoczenia, przeżartego na wielu piętrach funkcjonowania zgodą na bylejakość, cuchnącego korupcją. Lustro, w którym przegląda się mój kraj ------------ ? -- ??? ??? ???-?-????!

przed lustrem

https://s2.alejka.pl/i2/p/59/01/8099a57410734_0_n.jpg Młoda dziewczyna patrząc w lustro, coś innego widzi w nim, a co dopiero może ujrzeć babol:) -- Kocham co mam, leżę ile muszę.

oświetlenie w lustrze

Gdzie kupię lampki do zamontowania w lustrze? Lustro przyklejane do ściany, dziury na lampki wywiercone w lustrze mają średnicę 3 cm.

polka pod lustrem

hej, zauwazylam, ze niewiele osob robi polke pod lustrem z kafelek tylko jakies inne macie albo wcale. Czy polki z kafelek nie sa trendy ? <rotfl> pozdrawiam

Mozaika na lustrze

W WC na jednej ścianie sąsiaduje lustro z mozaiką. chciałbym aby krawędź między lustrem i mozaika nie była linią prostą. Ponieważ krawędzi lustra żaden szklarz nie wykona linia łamaną (a może jednak da się?) postanowiłem część mozaiki nakleić na lustro uzyskując łamaną krawędź wspólną. Czy da

Sex przed lustrem...

sex przed lustrem, pośród wielu luster... co o tym sądzicie? (ps polecam.... ;))

szafa z lustrami

Sprzedam szafę z dwoma lustrami . Szer. 180. wysokość 230 w stanie 5 – . Szafa jest zadbana i bardzo pakowna Chętnych proszę o kontakt 797-581-444