Wszystko o:

powikłania

M. Wołoszyn

Retinopatia cukrzycowa, czyli jedno z najczęstszych powikłań cukrzycy. Jak się przed nią ustrzec?

Retinopatia cukrzycowa, czyli jedno z najczęstszych powikłań cukrzycy. Jak się przed nią ustrzec?

Retinopatia cukrzycowa to jedno z częściej występujących (obok neuropatii i nefropatii cukrzycowej) powikłań będących bezpośrednią przyczyną zachorowania na cukrzycę. Jak się objawia i jakiego wymaga leczenia?

Stopa cukrzycowa. Czym jest i jak ją leczyć?

Stopa cukrzycowa to jedno z powikłań cukrzycowych, które dotykać może nawet 10 proc. osób zmagających się na co dzień z wysokim poziomem glukozy we krwi. Jak sobie z nią radzić?

Polineuropatia cukrzycowa. Jedno z najczęściej występujących powikłań cukrzycowych

Polineuropatia cukrzycowa jest to rodzaj uszkodzenia nerwów, który jest bezpośrednią konsekwencją cukrzycy. Dotyka ona dużego odsetka chorych zmagających się z hiperglikemią. Jak się objawia? Jak wygląda leczenie?

Powikłania

Jakie są powikłania przewlekłego nieżytu błony śluzowej gardła i nosa ? Czy wogóle są jakieś powikłania ?? A i jeszcze jedno pytanie: od 3 tygodni jest mi razz zimno a raz gorąco, a jak wejde pod kołdre to sie to wszystko ustabilizuje?? 1 m-c temu miałem grype i leczyłem sie domowymi

powikłania

Mam pytanie co to amyloidoza ? czy chorując na ZZSK to jej powikłanie i czy można to jakoś leczyć.Podobno ludzie z tym długo nie żyją.

powikłania?

No właśnie co z tymi powikłaniami związanymi z noszeniem soczewek: wrośnięte naczynka, itp. Ja noszę szkła od 1,5 roku i bardzo się uzależniłam od szkieł, tzn. kiedyś miałam tylko okulary i zakładałam je do komputera, telewizora, kina, a od kiedy zaczęłam nosić soczewki wzrok bardzo mi się

covid powikłanie

skierowani na usg jamy brzusznej i układu moczowego, czy to jest jakieś powikłanie covidowe ktoś się z tym spotkał?

powikłania...

www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/1,53662,9909469,Wejde_do_niego_przez_dziurke_od_klucza.html

powikłania ?

Dziewczyny, powiedzcie mi, na co mam jeszcze uważać u 14-letniej córki , jaki choroby inne mogą być powiązane z niedoczynnością ? Teraz jeszcze doszedł problem, że moja córka nie ma jeszcze miesiączki. Lekarka jeszcze kazała czekać, ale córka jest dobrze rozwinięta - 175 cm wzrostu.

powikłania

Witam, jestem po zabiegu już 2,5 roku. Od jakiegoś czasu mam okresowe biegunki, czy wy tez tak macie? Nie za bardzo mam jak isc do lekarza, bo aktualnie nie mieszkam w Polsce. Zaczynam się martwić i jako hipochondryk wkręcać sobie jakieś najstraszniejsze choroby. -- Co cię nie zabije, to cię

Laparoskopia - powikłania

Jestem po operacji usunięcia macicy i jajników metodą laparoskopową. Czy ktoś miał podobny zabieg? Jakie mogą wystąpić powikłania?

Powikłania poszczepienne

Mam pytanie do rodziców, którzy zaobserwowali u dzieci istotne powikłania poszczepienne lub znaja takie pzrypadki. Po jakich konkretnie szczepieniach nastąpiła taka reakcja?

powikłanie chemii?

czy powikłaniem chemii może być zapalenie splotu barkowego?dzisiaj byliśmy u neurologa,kazał zrobić tk,a pózniej zgłosić sie do niego.powiedział ,że często trak bywa po podaniu dchemii,czy ktoś się z tym spotkał?